Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
rozpis ledu
náborPřijďte nám o víkendu fandit!

13.12.2018 | Redakce

Následující víkend 15.-16.prosince nabídne k vidění na slánském zimním stadionu hned několik utkání. Přijďte se podívat a podpořit nás, uvidíte hezký hokej.

Pestrý zápasový program začne v sobotu ráno, kdy v 8.00 vypukne utkání mladších žáků, kteří přivítají Rytíře z Vlašimi. V minulém kole skupiny o umístění se našim mladším žákům nedařilo, jelikož z Kolína přijeli bez bodů. Lépe na tom ovšem nebyl ani jejich sobotní soupeř, který prohrál v Kralupech vysoko 11:3.

Od 10.00hod vstoupí do utkání rovněž proti vlašimským Rytířům starší žáci. Starší žáci se v nadstavbové skupině zatím hledají. Díky dvěma překvapivým remízám ztratili body v prvním nadstavbovém kole proti Zbraslavi i v kole třetím proti Kolínu a pokud se chtějí na prvním místě nadstavbové tabulky udržet, musí vyhrát!

Na zápasy mladších a starších žáků naváže v sobotu od 12.30hod. turnaj naší nejmladší soutěžní kategorie, tedy ročníku 2009. Náš klub vysílá do tohoto turnaje, který se hraje dle pravidel minihokeje hned dva týmy a soupeřit budou s tradičními soupeři: Velkými Popovicemi a Žebrákem

Nedělní zápasový program na slánském ledě začne utkáním dorostu proti Zbraslavi v 11.30. V prvním kole dorostenci Zbraslav na jejich ledě porazili 8:6 a budou se snažit navázat na úspěchy z Černošic a Kutné Hory. Pokud dorostenci utkání vyhrají, mají možnost poskočit v tabulce dokonce na druhé místo, naopak případná prohra by mohla znamenat hluboký pád vyrovnanou tabulkou.

Vrcholem víkendového programu bude v neděli od 17ti hodin utkání ''A'' mužstva, které přivítá tým z Velkých Popovic. Slánské Lvy zaskočil v minulém kole na našem ledě Rakovník, který přerušil Lvům šňůru šesti výher v řadě. Slánští se v případě výhry mohou vrátit na druhé místo Regionální ligy, v případě prohry by se na nás nedělní soupeř bodově dotáhl. Očekává se tuhý boj, přijďte nás svojí návštěvou podpořit!


Vstup na utkání mládežnických týmů je zdarma, na áčko se pak platí vstupné symbolických 30,-Kč dospělý a 10,-Kč dítě. Všichni hráči HK Lev mají po předložení permanentky vstup zdarma.


PŘIJĎTE FANDIT!!

 
Aktuální články
Přijďte ve středu 23. ledna od 16:00 na slánský zimní stadion na akci Týden hokeje

Ve středu 23. ledna od 16:00 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si...

 
Slánští starší žáci vzali Letcům z Letňan křídla až v závěrečné 3. třetině

Po posledním utkání loňského roku, kdy slánští starší žáci po nepříznivém začátku zápasu, dokázali velmi bojovným výkonem...

 
Utkání roku je zde!

Áčko slánských hokejových Lvů čeká v neděli 13. ledna od 17:00 jedno z nejdůležitějších utkání sezóny. Na svém ledě...

 
Dorost vyloupil Popovice
 
Lvíčata 2011 vezou z turnaje na Hvězdě bronz
 
Silvestrovské stříbro ročníku 2012
 
Ročníky 2011 a 2012 se blýskly v Děčíně
 
Áčko veze z Boleslavi další vítězství
 
Dorost veze z Poděbrad bod
 
Úspěšný víkend mladších žáků
 
Utkání
A tým | Sobota 05.01.2019
16. kolo
3:2
Kralupy - Slaný
 
A tým | Neděle 13.01.2019, 17:00
17. kolo
3:4
Slaný - Černošice
 
A tým | Sobota 19.01.2019, 17:30
18. kolo
VS.
Mělník - Slaný
 
A tým | Neděle 27.01.2019, 17:00
19. kolo
VS.
Slaný - Žabonosy
 
 
HK Lev Slaný - kontakt: ogys@centrum.cz  RSS