Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
rozpis ledu
náborPřijďte nám o víkendu fandit!

13.12.2018 | Redakce

Následující víkend 15.-16.prosince nabídne k vidění na slánském zimním stadionu hned několik utkání. Přijďte se podívat a podpořit nás, uvidíte hezký hokej.

Pestrý zápasový program začne v sobotu ráno, kdy v 8.00 vypukne utkání mladších žáků, kteří přivítají Rytíře z Vlašimi. V minulém kole skupiny o umístění se našim mladším žákům nedařilo, jelikož z Kolína přijeli bez bodů. Lépe na tom ovšem nebyl ani jejich sobotní soupeř, který prohrál v Kralupech vysoko 11:3.

Od 10.00hod vstoupí do utkání rovněž proti vlašimským Rytířům starší žáci. Starší žáci se v nadstavbové skupině zatím hledají. Díky dvěma překvapivým remízám ztratili body v prvním nadstavbovém kole proti Zbraslavi i v kole třetím proti Kolínu a pokud se chtějí na prvním místě nadstavbové tabulky udržet, musí vyhrát!

Na zápasy mladších a starších žáků naváže v sobotu od 12.30hod. turnaj naší nejmladší soutěžní kategorie, tedy ročníku 2009. Náš klub vysílá do tohoto turnaje, který se hraje dle pravidel minihokeje hned dva týmy a soupeřit budou s tradičními soupeři: Velkými Popovicemi a Žebrákem

Nedělní zápasový program na slánském ledě začne utkáním dorostu proti Zbraslavi v 11.30. V prvním kole dorostenci Zbraslav na jejich ledě porazili 8:6 a budou se snažit navázat na úspěchy z Černošic a Kutné Hory. Pokud dorostenci utkání vyhrají, mají možnost poskočit v tabulce dokonce na druhé místo, naopak případná prohra by mohla znamenat hluboký pád vyrovnanou tabulkou.

Vrcholem víkendového programu bude v neděli od 17ti hodin utkání ''A'' mužstva, které přivítá tým z Velkých Popovic. Slánské Lvy zaskočil v minulém kole na našem ledě Rakovník, který přerušil Lvům šňůru šesti výher v řadě. Slánští se v případě výhry mohou vrátit na druhé místo Regionální ligy, v případě prohry by se na nás nedělní soupeř bodově dotáhl. Očekává se tuhý boj, přijďte nás svojí návštěvou podpořit!


Vstup na utkání mládežnických týmů je zdarma, na áčko se pak platí vstupné symbolických 30,-Kč dospělý a 10,-Kč dítě. Všichni hráči HK Lev mají po předložení permanentky vstup zdarma.


PŘIJĎTE FANDIT!!

 
Aktuální články
Letní příprava mládežnických týmů

Níže naleznete rozpisy letních tréninků všech mládežnických týmů HK Lev Slaný.

 
V pátek bude rozehrán další ročník Židla Cupu!

Další ročník úspěšného hokejového turnaje  ŽIDLA CUPu se bude odehrávat na zimní stadionu ve Slaném  již tento...

 
Dorost na konci sezóny zabral a obsadil třetí místo

V závěrečném kole Regionální ligy dorostu zajížděli slánští dorostenci na led Černošic k přímému souboji o jistotu...

 
tým ročníku 2011 veze z Vlašimi zlato!!!
 
Slánské Lvy čeká čtvrtfinále krajské ligy mužů
 
Ve Slaném opět proběhla náborová akce Týden hokeje!
 
Přijďte ve středu 23. ledna od 16:00 na slánský zimní stadion na akci Týden hokeje
 
Slánští starší žáci vzali Letcům z Letňan křídla až v závěrečné 3. třetině
 
Utkání roku je zde!
 
Dorost vyloupil Popovice
 
Utkání
A tým | Neděle 27.01.2019, 17:00
19. kolo
5:0
Slaný - Žabonosy
 
A tým | Sobota 02.02.2019
20. kolo
5:9
Poděbrady - Slaný
 
A tým | Neděle 10.02.2019, 17:00
21. kolo
Slaný - Neratovice
 
A tým | Sobota 16.02.2019, 17:00
22. kolo
Králův Dvůr - Slaný
 
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS