Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
rozpis ledu
nábor

Lvíčata na neoblíbeném benešovském ledě neuspěla

25.09.2017 | Helena Šimáčková

Ve 4. kole ligové soutěže čekali na slánské na starší žáky Lvi z Benešova. Ke svému prvnímu utkání nastoupila další nová tvář v dresu slánských Lvíčat - Nikola Borisov Antonov, který opět přišel na hostování z Hvězdy Praha. Po zkušenostech z loňské sezóny, kdy se Slaňákům ve vzájemných zápasech s Benešovem ne příliš dařilo, se i tentokrát očekával nepříjemný soupeř. Bohužel prokletí benešovského ledu pokračuje nadále a ani v sobotu nenašla slánská Lvíčata správné zbraně na benešovské lvy. První a třetí třetina přinesly ze strany Slaného nepřesný a nekvalitní hokej, umocněný nešťastnou vlastní brankou od brusle jednoho z našich obránců v první třetině utkání. Předvedený výkon se nedal srovnat s bojovností z minulého týdne. Pouze ve druhé třetině byla k vidění zlepšená hra ze strany hostí, která ovšem k vítězství nestačila. Po třetinách 0:1, 2:0, 2:0 si vítězství 3:2 z tohoto kola zaslouženě připsal Benešov.