Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
rozpis ledu
nábor

Dorostenci zažili v Popovicích nejhorších 10 minut sezóny

21.10.2019 | Redakce

V posledním kole základní části RLD zajížděli slánští dorostenci na led Velkých Popovic. Hubená slánská sestava s pouhými 11ti hráči do pole a dvěma brankáři velmi dlouho favorita trápila a po dvou třetinách slánští vedli 3:5. První polovina třetí třetiny ovšem přinesla slánským barvám šok v podobě 5ti obdržených branek a dorostenci odjížděli po výsledku 9:6 z Popovic s prázdnou.

Aktuální články
První domácí prohra!

Po dlouhé sérii vítězných zápasů nestačili domácí lvi na lídra skupiny východ a museli tak ochutnat hořkost domácí porážky vysoko...

Rozhovor s Davidem Štechmüllerem

V dalším rozhovoru pro klubový web jsme se bavili s asistentem trenéra dorostu a hlavním trenérem roč. 2012 Davidem Štechmüllerem.

Důležitá výhra nad HK Kralupy

Další cennou výhru si lvi připsali proti soupeři, který měl před tímto zápasem dvoubodový náskok. Díky výhře se áčko posunulo na...