Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
nábor

Starší žáci naplno bodovali v Poděbradech

23.01.2020 | Hana Lederová

V sobotu odjeli naši starší žáci do lázeňského města Poděbrady. Nejeli si však užívat lázeňské procedury, ale odjeli bojovat o další cenné body.

Začátek zápasu byl z obou stran velmi rozpačitý, soupeř houževnatě bránil svoji "svatyni" a v prvních minutách zápasu jsme se nebyli schopni před brankou soupeře prosadit. Prosadil se naopak soupeř, kdy v 5. minutě utkání, při první vážnější akci před naším brankářem po sérii dorážek propasíroval kotouč do naší sítě. Stav 1:0 ale vydržel pouze do 9. minuty, kdy se prosadilo duo Vašák - Roule, kdy první zmiňovaný srovnal na 1:1. Tato dvojice se prosadila ještě minutu před sirénou v prohozených rolích, kdy střelcem branky byl Vojtěch Roule. Stav 1. třetiny byl tedy 1:2.
Druhá třetina probíhala v duchu nepřesností na obou stranách, avšak  ve 27. minutě udeřilo již výše zmiňované duo a stav byl 1:3. Za necelé 2 minuty se po individuální akci prosadil Lukáš Pražák a hned bylo veseleji, 1:4.
Začátek posledního dějství nám nabídl přesilovou hru, kterou jsme využili a tím, kdo trestal, byl Tomáš Pachman, 1:5. Poděbrady se ale nevzdávaly a ve 46. minutě ujel do samostatného úniku soupeřův hráč,  s kterým si ale náš brankář bez problému poradil a změnu skóre nepřipustil. Jako vždy platí - nedáš-dostaneš. Zaúřadovalo opět duo Vašák - Roule a gólem na 1:6 zkompletoval Tomáš Vašák svůj hattrick. O kosmetickou úpravu skóre se ještě v 59. minutě postaral Yurij Starikov a stav upravil na 1:7. S tímto výsledkem  jsme v poklidné lázeňské atmosféře dohráli a připsali si tak další dva body.