Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší žáci naplno bodovali v Poděbradech

23.01.2020 | Hana Lederová

V sobotu odjeli naši starší žáci do lázeňského města Poděbrady. Nejeli si však užívat lázeňské procedury, ale odjeli bojovat o další cenné body.

Začátek zápasu byl z obou stran velmi rozpačitý, soupeř houževnatě bránil svoji "svatyni" a v prvních minutách zápasu jsme se nebyli schopni před brankou soupeře prosadit. Prosadil se naopak soupeř, kdy v 5. minutě utkání, při první vážnější akci před naším brankářem po sérii dorážek propasíroval kotouč do naší sítě. Stav 1:0 ale vydržel pouze do 9. minuty, kdy se prosadilo duo Vašák - Roule, kdy první zmiňovaný srovnal na 1:1. Tato dvojice se prosadila ještě minutu před sirénou v prohozených rolích, kdy střelcem branky byl Vojtěch Roule. Stav 1. třetiny byl tedy 1:2. 
Druhá třetina probíhala v duchu nepřesností na obou stranách, avšak  ve 27. minutě udeřilo již výše zmiňované duo a stav byl 1:3. Za necelé 2 minuty se po individuální akci prosadil Lukáš Pražák a hned bylo veseleji, 1:4.
Začátek posledního dějství nám nabídl přesilovou hru, kterou jsme využili a tím, kdo trestal, byl Tomáš Pachman, 1:5. Poděbrady se ale nevzdávaly a ve 46. minutě ujel do samostatného úniku soupeřův hráč,  s kterým si ale náš brankář bez problému poradil a změnu skóre nepřipustil. Jako vždy platí - nedáš-dostaneš. Zaúřadovalo opět duo Vašák - Roule a gólem na 1:6 zkompletoval Tomáš Vašák svůj hattrick. O kosmetickou úpravu skóre se ještě v 59. minutě postaral Yurij Starikov a stav upravil na 1:7. S tímto výsledkem  jsme v poklidné lázeňské atmosféře dohráli a připsali si tak další dva body.

 
Aktuální články
Další přerušení hokejové sezóny!

Dnešní den (17.12.2020) je poslední, kdy mají hráči v klubu společný trénink. Od zítřka nebudou hráči společně trénovat ani...

 
VÝZVA TRENÉRA - sestřih nejlepších

Poslední listopadový den vyzval asistent trenéra dorostu a hlavní trenér týmu r. 2012 všechna Lvíčata ve Wimbledonské výzvě. Sestřih...

 
Lvi začínají s tréninky na ledě

Po více než sedmi týdenní vynucené přestávce, se po zmírnění restrikcí spojených s šířením koronaviru vrátili na led všechny týmy...

 
LVÍ FINÁLE - Výzva trenéra!
 
LVÍ CHYTROST - sestřih nejlepších!
 
Vyzvi dorost - Tomáš Čadek, hra č.5 - LVÍ CHYTROST
 
LVÍ HBITOST - vyhodnocení nejlepších!
 
Vyzvi dorost - Honza Šimáček, hra č.4 - LVÍ HBITOST
 
LVÍ HRAVOST - vyhodnocení nejlepších!
 
Vyzvi dorost - Vláďa Kazatel, hra č.3 - LVÍ HRAVOST
 
PHH
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS