Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
rozpis ledu
náborSlánský zimní stadion nechyběl ani po osmé při oblíbené náborové akci ledního hokeje!

23.01.2020 | Martin Sekerka

Slánský hokej patří  již tradičně k pořadatelům celorepublikové náborového akce  Pojď hrát hokej organizovaný v rámci projektu „Týden hokeje“ ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje.

Více než tři desítky dětí přišlo ve středu 22. 1.  2020 okusit  lední hokej ve Slaném. Pod taktovkou zkušených trenérů si mohli všichni zájemci   formou  her a zábavy vyzkoušet své první kroky na ledě a seznámit se s hokejovými začátky.  Pomocnou ruku podali a při akci pomáhali i současní hráči  mládežnických týmů slánského hokejového klubu  zejména z řad starších žáků. Ani na letošním lednové akci  na ledě nechyběl   čtyřnásobný mistr světa a  olympijský vítěz z Nagana, v současnosti  trenér slánské mládeže  - Martin Procházka.

Rodiče   se dozvěděli  proč je sport a pohyb pro zdravý  vývoj dětí důležitý. Co  přináší stát se hokejistou a s jakými nároky je tento jeden z nejoblíbenějších českých sportů spojen. Seznámili se s organizací slánského hokeje, přípravou tréninkových procesů  dětí a mládeže  v klubu, ale také jaké výhody jsou v  současnosti novým malým hokejistům  vytvářeny a umožněny.  Zejména zapůjčení kompletní hokejové výstroje pro nové  členy klubu je pro rodiče i hráče lákavým příspěvkem a výrazně přispívá k nárůstu členské základy ledního hokeje v posledních letech.

Důležitý  cíl -  spokojenost, radost, a úsměv na tvářích  účastníků, které byly vidět na slánském ledě ze všech stran je hlavním poděkováním těm, kteří akci připravují a podílejí se  na jejím bezproblémovém průběhu.

 
Aktuální články
LVI TVOŘÍ TÝM JUNIORŮ

Po více než čtvrtstoletí bude na slánském zimním stadionu působit tým juniorské kategorie, čímž HK LEV zajistí plynulý přechod svých...

 
LVI ZAČÍNAJÍ!!!

Po kvapně ukončené sezóně se mladí hráči klubu HK LEV SLANÝ sejdou ke společným tréninkům v pondělí 11.května a začnou se společně...

 
UKONČENÍ SEZÓNY 2020

Na základě nařízení vlády ČR je sezóna v HK LEV ukončena již k dnešnímu dni, tedy 12.března 2020

 
Zrušení Turnaje Židla Cup 2020
 
Starší žáci vyhráli ve Vlašimi
 
Dorost zvítězil ve Frýdlantu
 
Prohra v prvním kole předkola play off!
 
Ve středu startuje předkolo PLAY OFF Krajské ligy mužů!
 
Dorostenci v pátek padli s Varnsdorfem, v sobotu porazili Poděbrady
 
Výhra v posledním kole základní části!
 
PHH
Utkání
A tým | Sobota 15.02.2020, 18:15
21. kolo
4:3
Kralupy - Slaný
 
A tým | Neděle 23.02.2020, 17:00
22. kolo
8:5
Slaný - Králův Dvůr
 
A tým | Středa 26.02.2020, 17:00
1. kolo
5:3
Velké Popovice - Slaný
 
A tým | Sobota 29.02.2020, 17:30
2. kolo
4:3
Slaný - Velké Popovice
 
A tým | Neděle 01.03.2020
3. kolo
6:3
Velké Popovice - Slaný
 
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS