Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Slánský zimní stadion nechyběl ani po osmé při oblíbené náborové akci ledního hokeje!

23.01.2020 | Martin Sekerka

Slánský hokej patří  již tradičně k pořadatelům celorepublikové náborového akce  Pojď hrát hokej organizovaný v rámci projektu „Týden hokeje“ ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje.

Více než tři desítky dětí přišlo ve středu 22. 1.  2020 okusit  lední hokej ve Slaném. Pod taktovkou zkušených trenérů si mohli všichni zájemci   formou  her a zábavy vyzkoušet své první kroky na ledě a seznámit se s hokejovými začátky.  Pomocnou ruku podali a při akci pomáhali i současní hráči  mládežnických týmů slánského hokejového klubu  zejména z řad starších žáků. Ani na letošním lednové akci  na ledě nechyběl   čtyřnásobný mistr světa a  olympijský vítěz z Nagana, v současnosti  trenér slánské mládeže  - Martin Procházka.

Rodiče   se dozvěděli  proč je sport a pohyb pro zdravý  vývoj dětí důležitý. Co  přináší stát se hokejistou a s jakými nároky je tento jeden z nejoblíbenějších českých sportů spojen. Seznámili se s organizací slánského hokeje, přípravou tréninkových procesů  dětí a mládeže  v klubu, ale také jaké výhody jsou v  současnosti novým malým hokejistům  vytvářeny a umožněny.  Zejména zapůjčení kompletní hokejové výstroje pro nové  členy klubu je pro rodiče i hráče lákavým příspěvkem a výrazně přispívá k nárůstu členské základy ledního hokeje v posledních letech.

Důležitý  cíl -  spokojenost, radost, a úsměv na tvářích  účastníků, které byly vidět na slánském ledě ze všech stran je hlavním poděkováním těm, kteří akci připravují a podílejí se  na jejím bezproblémovém průběhu.

 
Aktuální články
Vyzvi dorost - Tomáš Čadek, hra č.5 - LVÍ CHYTROST

Přinášíme pátou výzvu dorostu a to společně s Tomášem Čadkem! Budeš potřeboval hokejku, míčky a tři kýble, kastroly nebo něco...

 
LVÍ HBITOST - vyhodnocení nejlepších!

Ve čtvrté výzvě dorostu byla Lvíčata vyzvána Honzou Šimáčkem k tréninku hbitosti. Zde Vám přinášíme sestřih z tréninků některých...

 
Vyzvi dorost - Honza Šimáček, hra č.4 - LVÍ HBITOST

Čtvrtá výzva dorostu je tady! Postav 3 kužele, vezmi míček, hokejku a předveď techniku svojí hole! Výzvu najdeš zde. Zhlédni video,...

 
LVÍ HRAVOST - vyhodnocení nejlepších!
 
Vyzvi dorost - Vláďa Kazatel, hra č.3 - LVÍ HRAVOST
 
LVÍ SOUSTŘEDĚNOST - vyhodnocení nejlepších!
 
Vyzvi dorost - brankářský speciál
 
Vyzvi dorost - Petr Burda, hra č.2 - LVÍ SOUSTŘEDĚNOST
 
LVÍ PŘESNOST - vyhodnocení nejlepších!
 
Vyzvi dorost - Honza Dolejší, hra č.1 - LVÍ PŘESNOST
 
PHH
Utkání
A tým | Sobota 28.11.2020, 17:45
12. kolo
VS.
Žebrák - Slaný
 
A tým | Sobota 05.12.2020, 18:00
13. kolo
VS.
Velké Popovice - Slaný
 
A tým | Neděle 13.12.2020, 17:00
14. kolo
VS.
Slaný - Čáslav
 
A tým | Sobota 19.12.2020, 17:30
15. kolo
VS.
Kutná Hora - Slaný
 
A tým | Neděle 10.01.2021, 17:00
16. kolo
VS.
Slaný - Králův Dvůr
 
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS