Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
rozpis ledu
náborSlánský zimní stadion nechyběl ani po osmé při oblíbené náborové akci ledního hokeje!

23.01.2020 | Martin Sekerka

Slánský hokej patří  již tradičně k pořadatelům celorepublikové náborového akce  Pojď hrát hokej organizovaný v rámci projektu „Týden hokeje“ ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje.

Více než tři desítky dětí přišlo ve středu 22. 1.  2020 okusit  lední hokej ve Slaném. Pod taktovkou zkušených trenérů si mohli všichni zájemci   formou  her a zábavy vyzkoušet své první kroky na ledě a seznámit se s hokejovými začátky.  Pomocnou ruku podali a při akci pomáhali i současní hráči  mládežnických týmů slánského hokejového klubu  zejména z řad starších žáků. Ani na letošním lednové akci  na ledě nechyběl   čtyřnásobný mistr světa a  olympijský vítěz z Nagana, v současnosti  trenér slánské mládeže  - Martin Procházka.

Rodiče   se dozvěděli  proč je sport a pohyb pro zdravý  vývoj dětí důležitý. Co  přináší stát se hokejistou a s jakými nároky je tento jeden z nejoblíbenějších českých sportů spojen. Seznámili se s organizací slánského hokeje, přípravou tréninkových procesů  dětí a mládeže  v klubu, ale také jaké výhody jsou v  současnosti novým malým hokejistům  vytvářeny a umožněny.  Zejména zapůjčení kompletní hokejové výstroje pro nové  členy klubu je pro rodiče i hráče lákavým příspěvkem a výrazně přispívá k nárůstu členské základy ledního hokeje v posledních letech.

Důležitý  cíl -  spokojenost, radost, a úsměv na tvářích  účastníků, které byly vidět na slánském ledě ze všech stran je hlavním poděkováním těm, kteří akci připravují a podílejí se  na jejím bezproblémovém průběhu.

 
Aktuální články
LVI ZAČÍNAJÍ!!!

Po kvapně ukončené sezóně se mladí hráči klubu HK LEV SLANÝ sejdou ke společným tréninkům v pondělí 11.května a začnou se společně...

 
UKONČENÍ SEZÓNY 2020

Na základě nařízení vlády ČR je sezóna v HK LEV ukončena již k dnešnímu dni, tedy 12.března 2020

 
Zrušení Turnaje Židla Cup 2020

Vážení sportovní přátelé,v reakci na nařízení Bezpečnostní rady státu ze dne 10.března 2020 a následně nařízení ministerstva...

 
Starší žáci vyhráli ve Vlašimi
 
Dorost zvítězil ve Frýdlantu
 
Prohra v prvním kole předkola play off!
 
Ve středu startuje předkolo PLAY OFF Krajské ligy mužů!
 
Dorostenci v pátek padli s Varnsdorfem, v sobotu porazili Poděbrady
 
Výhra v posledním kole základní části!
 
Áčko nestačilo na Kralupy!
 
PHH
Utkání
A tým | Sobota 15.02.2020, 18:15
21. kolo
4:3
Kralupy - Slaný
 
A tým | Neděle 23.02.2020, 17:00
22. kolo
8:5
Slaný - Králův Dvůr
 
A tým | Středa 26.02.2020, 17:00
1. kolo
5:3
Velké Popovice - Slaný
 
A tým | Sobota 29.02.2020, 17:30
2. kolo
4:3
Slaný - Velké Popovice
 
A tým | Neděle 01.03.2020
3. kolo
6:3
Velké Popovice - Slaný
 
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS