Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
rozpis ledu
náborSlánský zimní stadion nechyběl ani po osmé při oblíbené náborové akci ledního hokeje!

23.01.2020 | Martin Sekerka

Slánský hokej patří  již tradičně k pořadatelům celorepublikové náborového akce  Pojď hrát hokej organizovaný v rámci projektu „Týden hokeje“ ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje.

Více než tři desítky dětí přišlo ve středu 22. 1.  2020 okusit  lední hokej ve Slaném. Pod taktovkou zkušených trenérů si mohli všichni zájemci   formou  her a zábavy vyzkoušet své první kroky na ledě a seznámit se s hokejovými začátky.  Pomocnou ruku podali a při akci pomáhali i současní hráči  mládežnických týmů slánského hokejového klubu  zejména z řad starších žáků. Ani na letošním lednové akci  na ledě nechyběl   čtyřnásobný mistr světa a  olympijský vítěz z Nagana, v současnosti  trenér slánské mládeže  - Martin Procházka.

Rodiče   se dozvěděli  proč je sport a pohyb pro zdravý  vývoj dětí důležitý. Co  přináší stát se hokejistou a s jakými nároky je tento jeden z nejoblíbenějších českých sportů spojen. Seznámili se s organizací slánského hokeje, přípravou tréninkových procesů  dětí a mládeže  v klubu, ale také jaké výhody jsou v  současnosti novým malým hokejistům  vytvářeny a umožněny.  Zejména zapůjčení kompletní hokejové výstroje pro nové  členy klubu je pro rodiče i hráče lákavým příspěvkem a výrazně přispívá k nárůstu členské základy ledního hokeje v posledních letech.

Důležitý  cíl -  spokojenost, radost, a úsměv na tvářích  účastníků, které byly vidět na slánském ledě ze všech stran je hlavním poděkováním těm, kteří akci připravují a podílejí se  na jejím bezproblémovém průběhu.

 
Aktuální články
Ve středu startuje předkolo PLAY OFF Krajské ligy mužů!

Druhý zápas předkola play off! První utkání se odehraje ve středu 26. února od 17:00 hod na ledě Popovic. A v sobotu zavítá soupeř na...

 
Dorostenci v pátek padli s Varnsdorfem, v sobotu porazili Poděbrady

Časově i herně náročné dvoukolo mají za sebou slánští dorostenci, kteří v pátek večer těsně prohráli na ledě Varnsdorfu o utkání...

 
Výhra v posledním kole základní části!

V posledním kole základní části si domácí lvi poradili s Královým dvorem. V zápase nešlo o nic, oba týmy měli své pozice jisté a tak...

 
Áčko nestačilo na Kralupy!
 
Dorostenci vezou vítězství z ledu lídra!!
 
Starší žáci dvakrát vítězně
 
A-tým zvítězil v souboji lvů!
 
Poděbrady nasázeli lvům devět branek!
 
Skvělý turnaj se skvělým výsledkem!
 
Áčko po špatném výkonu prohrálo s Příbramí!
 
PHH
Utkání
A tým | Neděle 09.02.2020, 18:00
20. kolo
4:8
Benešov - Slaný
 
A tým | Sobota 15.02.2020, 18:15
21. kolo
4:3
Kralupy - Slaný
 
A tým | Neděle 23.02.2020, 17:00
22. kolo
8:5
Slaný - Králův Dvůr
 
A tým | Sobota 29.02.2020, 17:30
2. kolo
VS.
Slaný - Velké Popovice
 
A tým | Neděle 01.03.2020
3. kolo
VS.
Velké Popovice - Slaný
 
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS