Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
rozpis ledu
náborLVI TVOŘÍ TÝM JUNIORŮ

26.05.2020 | Redakce

Po více než čtvrtstoletí bude na slánském zimním stadionu působit tým juniorské kategorie, čímž HK LEV zajistí plynulý přechod svých hráčů z mládežnických kategorií do A-mužstva. 

Jádro týmu který bude pro nadcházející sezónu složený z hráčů ročníků 2001, 2002 a 2003 tvoří slánští odchovanci většinou nejmladšího ročníku kategorie a tým je průběžně doplňovaný hráči z okolních klubů, na jejich správném doplnění vedení klubu aktuálně usilovně pracuje. 
Tým povede z pozice hlavního trenéra Stanislav Veselý, který je v klubu Lvů sice nováčkem, ale jeho bohaté trenérské zkušenosti z okolních klubů hráčům zcela jistě pomohou v jejich dalším hokejovém rozvoji. Asistentem trenéra je Tomáš Lacina, který je naopak odchovancem slánského hokeje a zdejší prostředí i hráče výborně zná. Pan Lacina zároveň v klubu působí na pozici hlavního trenéra u týmu ročníku 2011. Z pozice vedoucího mužstva bude týmu organizačně pomáhat Daniel Rajniš. 
Tým se momentálně na sezónu připravuje ostatně stejně jako další týmy Lva mimo led, poprvé na slánské kluziště vyjedou junioři v druhém srpnovém týdnu a na konci srpna sehrají první přátelská utkání. 

 
Aktuální články
Áčko nestačilo na Popovice

V druhém kole RLM přivítali Lvi v neděli na svém ledě tým z Velkých Popovic. Vyrovnané utkání ale výsledkově ovládli hosté a ze...

 
Mladší žáci odehráli během víkendu 3 utkání

Programově náročnou sezónu mají mladší žáci, kteří se souběžně účastní hned 2 soutěží. O víkendu sehráli venkovní utkání v...

 
Dorostenci srovnali mířidla a deklasovali Smíchov

Po sobotní překvapivé porážce od Letňan čekal slánské dorostence reparát v podobě utkání s dalším pražským soupeřem - týmem...

 
Dorostenci nestačili na Letce z Letňan
 
Představení Lapáčka odnesl nováček soutěže
 
Roušky
 
Ubojované vítězství vezou dorostenci z Kralup
 
Dorostenci vstoupili do sezóny špatně
 
V posledním přípravném utkání porazil dorost Kralupy
 
Mladší žáci mají za sebou soustředění
 
PHH
Utkání
A tým | Sobota 26.09.2020, 17:00
3. kolo
VS.
Králův Dvůr - Slaný
 
A tým | Neděle 04.10.2020, 17:00
4. kolo
VS.
Slaný - Kolín
 
A tým | Sobota 10.10.2020, 17:00
5. kolo
VS.
Benešov - Slaný
 
A tým | Neděle 18.10.2020, 17:00
6. kolo
VS.
Slaný - Rakovník
 
A tým | Sobota 24.10.2020, 16:30
7. kolo
VS.
Černošice - Slaný
 
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS