Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

LVI TVOŘÍ TÝM JUNIORŮ

26.05.2020 | Redakce

Po více než čtvrtstoletí bude na slánském zimním stadionu působit tým juniorské kategorie, čímž HK LEV zajistí plynulý přechod svých hráčů z mládežnických kategorií do A-mužstva. 

Jádro týmu který bude pro nadcházející sezónu složený z hráčů ročníků 2001, 2002 a 2003 tvoří slánští odchovanci většinou nejmladšího ročníku kategorie a tým je průběžně doplňovaný hráči z okolních klubů, na jejich správném doplnění vedení klubu aktuálně usilovně pracuje. 
Tým povede z pozice hlavního trenéra Stanislav Veselý, který je v klubu Lvů sice nováčkem, ale jeho bohaté trenérské zkušenosti z okolních klubů hráčům zcela jistě pomohou v jejich dalším hokejovém rozvoji. Asistentem trenéra je Tomáš Lacina, který je naopak odchovancem slánského hokeje a zdejší prostředí i hráče výborně zná. Pan Lacina zároveň v klubu působí na pozici hlavního trenéra u týmu ročníku 2011. Z pozice vedoucího mužstva bude týmu organizačně pomáhat Daniel Rajniš. 
Tým se momentálně na sezónu připravuje ostatně stejně jako další týmy Lva mimo led, poprvé na slánské kluziště vyjedou junioři v druhém srpnovém týdnu a na konci srpna sehrají první přátelská utkání. 

 
Aktuální články
Vyzvi dorost - Tomáš Čadek, hra č.5 - LVÍ CHYTROST

Přinášíme pátou výzvu dorostu a to společně s Tomášem Čadkem! Budeš potřeboval hokejku, míčky a tři kýble, kastroly nebo něco...

 
LVÍ HBITOST - vyhodnocení nejlepších!

Ve čtvrté výzvě dorostu byla Lvíčata vyzvána Honzou Šimáčkem k tréninku hbitosti. Zde Vám přinášíme sestřih z tréninků některých...

 
Vyzvi dorost - Honza Šimáček, hra č.4 - LVÍ HBITOST

Čtvrtá výzva dorostu je tady! Postav 3 kužele, vezmi míček, hokejku a předveď techniku svojí hole! Výzvu najdeš zde. Zhlédni video,...

 
LVÍ HRAVOST - vyhodnocení nejlepších!
 
Vyzvi dorost - Vláďa Kazatel, hra č.3 - LVÍ HRAVOST
 
LVÍ SOUSTŘEDĚNOST - vyhodnocení nejlepších!
 
Vyzvi dorost - brankářský speciál
 
Vyzvi dorost - Petr Burda, hra č.2 - LVÍ SOUSTŘEDĚNOST
 
LVÍ PŘESNOST - vyhodnocení nejlepších!
 
Vyzvi dorost - Honza Dolejší, hra č.1 - LVÍ PŘESNOST
 
PHH
Utkání
A tým | Sobota 28.11.2020, 17:45
12. kolo
VS.
Žebrák - Slaný
 
A tým | Sobota 05.12.2020, 18:00
13. kolo
VS.
Velké Popovice - Slaný
 
A tým | Neděle 13.12.2020, 17:00
14. kolo
VS.
Slaný - Čáslav
 
A tým | Sobota 19.12.2020, 17:30
15. kolo
VS.
Kutná Hora - Slaný
 
A tým | Neděle 10.01.2021, 17:00
16. kolo
VS.
Slaný - Králův Dvůr
 
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS