Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Další dva přípravné zápasy sehráli dorostenci

24.08.2020 | Redakce

Příprava na sezónu pokračuje i v týmu dorostu, který o uplynulém víkendu sehrál dvě utkání. V sobotu dorostenci po nepřesvědčivém výkonu prohráli v Kralupech, v neděli herní projev zlepšili a soupeři z Černošic nedali na domácím ledě sebemenší šanci.

K sobotnímu utkání v Kralupech nastoupili Lvi ve velmi silné sestavě, ani to ale úspěch nepřineslo. Malý tlak do brány soupeře, hra spíše po mantinelech, slabší nasezení, zbytečné chyby v obranném pásmu a nedůraz před brankou domácích, byly hlavními důvody porážky 6:4.

V neděli byl tým doplněn o další dvě posily a tým Lvíčat odehrál podstatnou část utkání v obranné třetině soupeře, který se chvílemi musel cítit jako na kolotoči a z obranného pásma se nezřídka dostával pouze za cenu zakázaných uvolnění. V neděli tedy slánští nedali soupeři šanci a zvítězili jednoznačně 5:0. Nutno podotknout, že od většího přídělu ochránil hosty jejich skvěle chytající brankář.

Další utkání sehrají dorostenci v sobotu 29.srpna od 15.00hod na slánském stadionu, kde se v odvetě střetnou se stejně starým týmem Kralup nad Vlatvou, kterému mají vracet porážku z jejich stadionu.

 
Aktuální články
Další přerušení hokejové sezóny!

Dnešní den (17.12.2020) je poslední, kdy mají hráči v klubu společný trénink. Od zítřka nebudou hráči společně trénovat ani...

 
VÝZVA TRENÉRA - sestřih nejlepších

Poslední listopadový den vyzval asistent trenéra dorostu a hlavní trenér týmu r. 2012 všechna Lvíčata ve Wimbledonské výzvě. Sestřih...

 
Lvi začínají s tréninky na ledě

Po více než sedmi týdenní vynucené přestávce, se po zmírnění restrikcí spojených s šířením koronaviru vrátili na led všechny týmy...

 
LVÍ FINÁLE - Výzva trenéra!
 
LVÍ CHYTROST - sestřih nejlepších!
 
Vyzvi dorost - Tomáš Čadek, hra č.5 - LVÍ CHYTROST
 
LVÍ HBITOST - vyhodnocení nejlepších!
 
Vyzvi dorost - Honza Šimáček, hra č.4 - LVÍ HBITOST
 
LVÍ HRAVOST - vyhodnocení nejlepších!
 
Vyzvi dorost - Vláďa Kazatel, hra č.3 - LVÍ HRAVOST
 
PHH
Utkání
A tým | Neděle 24.01.2021, 17:00
18. kolo
VS.
Slaný - Černošice
 
A tým | Neděle 31.01.2021, 17:00
19. kolo
VS.
Slaný - Vlašim
 
A tým | Neděle 07.02.2021, 17:15
20. kolo
VS.
Žabonosy - Slaný
 
A tým | Sobota 13.02.2021, 17:30
21. kolo
VS.
Mělník - Slaný
 
A tým | Neděle 21.02.2021, 17:00
22. kolo
VS.
Slaný - Kralupy nad Vltavou
 
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS