Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
rozpis ledu
náborDalší dva přípravné zápasy sehráli dorostenci

24.08.2020 | Redakce

Příprava na sezónu pokračuje i v týmu dorostu, který o uplynulém víkendu sehrál dvě utkání. V sobotu dorostenci po nepřesvědčivém výkonu prohráli v Kralupech, v neděli herní projev zlepšili a soupeři z Černošic nedali na domácím ledě sebemenší šanci.

K sobotnímu utkání v Kralupech nastoupili Lvi ve velmi silné sestavě, ani to ale úspěch nepřineslo. Malý tlak do brány soupeře, hra spíše po mantinelech, slabší nasezení, zbytečné chyby v obranném pásmu a nedůraz před brankou domácích, byly hlavními důvody porážky 6:4.

V neděli byl tým doplněn o další dvě posily a tým Lvíčat odehrál podstatnou část utkání v obranné třetině soupeře, který se chvílemi musel cítit jako na kolotoči a z obranného pásma se nezřídka dostával pouze za cenu zakázaných uvolnění. V neděli tedy slánští nedali soupeři šanci a zvítězili jednoznačně 5:0. Nutno podotknout, že od většího přídělu ochránil hosty jejich skvěle chytající brankář.

Další utkání sehrají dorostenci v sobotu 29.srpna od 15.00hod na slánském stadionu, kde se v odvetě střetnou se stejně starým týmem Kralup nad Vlatvou, kterému mají vracet porážku z jejich stadionu.

 
Aktuální články
Rozhovor s trenérem dorostu Michalem Kazatelem

V dalším rozhovoru pro klubový web jsme si povídali s hlavním trenérem slánských dorostenců Michalem Kazatelem nejen o předsezónní...

 
Mladší žáci si v Čáslavi zastříleli

Po těsné výhře v Benešově a prohře o dvě branky v Sedlčanech zajížděli mladší žáci ve třetím kole sk.25 na led Čáslavi, kde...

 
Áčko nestačilo na Popovice

V druhém kole RLM přivítali Lvi v neděli na svém ledě tým z Velkých Popovic. Vyrovnané utkání ale výsledkově ovládli hosté a ze...

 
Mladší žáci odehráli během víkendu 3 utkání
 
Dorostenci srovnali mířidla a deklasovali Smíchov
 
Dorostenci nestačili na Letce z Letňan
 
Představení Lapáčka odnesl nováček soutěže
 
Roušky
 
Ubojované vítězství vezou dorostenci z Kralup
 
Dorostenci vstoupili do sezóny špatně
 
PHH
Utkání
A tým | Neděle 04.10.2020, 17:00
4. kolo
VS.
Slaný - Kolín
 
A tým | Sobota 10.10.2020, 17:00
5. kolo
VS.
Benešov - Slaný
 
A tým | Neděle 18.10.2020, 17:00
6. kolo
VS.
Slaný - Rakovník
 
A tým | Sobota 24.10.2020, 16:30
7. kolo
VS.
Černošice - Slaný
 
A tým | Neděle 01.11.2020, 17:00
8. kolo
VS.
Slaný - Mělník
 
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS