Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší žáci mají za sebou soustředění

24.08.2020 | Redakce

O uplynulém víkendu se vrátil ze soustředění tým mladších žáků, který bude v nadcházející sezóně účastníkem hned dvou žákovských soutěží. Tým se týden připravoval na zimním stadionu v Nejdku, kde i sehrál přátelská utkání s místními mladšími žáky a s týmem Ostrova nad Ohří. Lvíčata obě utkání výsledkově opanovala. Trenéři Štechmüller a Šelicha mají aktuálně k dispozici 20 hráčů a 4 brankáře což při účasti ve dvou soutěžích slibuje velmi náročný program. Ne jen o tom jak se soustředění vydařilo jsme se bavili s trenérem Pavlem Štechmüllerem.

Pavle, jak hodnotíš přípravu v Nejdku?

Soustředění bylo z mého pohledu úspěšné. Kluci měli správný přístup, makali, zkrátka dělali co měli na ledě i mimo něj. Potěšilo mě i jejich chování mimo led.

Co dál Vás čeká v přípravě?

O víkendu nás čeká dvojutkání s Litoměřicemi. V sobotu hrajeme doma, v neděli v Litoměřicích. Dále pojedeme před zahájením soutěží na turnaj do Vlašimi, kde se střetneme s týmy Rytířů Kladno, Kutné Hory, Ledče nad Sázavou a místními Rytíři z Vlašimi

S jakým očekáváním do Vlašimi pojedete?

Neznám kvality konkrétních soupeřů, ale určitě se chceme prezentovat dobrou hrou. Do Vlašimi jednoznačně nejedeme na výlet, chceme tam ukázat vše co jsme se během přípravného období naučili. Turnaj pro nás bude zároveň jistým ukazatelem našeho porovnání s ostatními soupeři a poslední zkouškou před startem soutěží.

K týmu jsi přišel do pozice hlavního kouče po loňské sezóně, jak zatím hodnotíš přístup kluků a své působení v týmu?

Kluky jsem již znal, ostatně stejně jako všechny další hráče v našem klubu, nyní je poznávám více. Zajímá mě, nejen jejich herní projev, ale chci i to, aby se kluci chovali správně nejen jeden k druhému, ale i ke svému okolí. V posledních letech jsem trénoval tým roč. 2005, kteří se v letošní sezóně přesunuli do dorostu a já jsem byl zařazen do pozice hlavního kouče u týmu mladších žáků. Na tu práci jsem se velmi těšil, byť si uvědomuji, že nás čeká spousta práce a to nejen z pohledu toho, že budeme hrát dvě soutěže. Na střídačce stojím společně se Šeldou (Pavlem Šelichou, pozn.redakce)  se kterým jsme si velmi sedli a jsem jednoznačně přesvědčen, že máme týmu co předávat.


Plánujete se Šeldou v sezóně i tréninky mimo led?

Určitě ano, příprava mimo led k hokeji jednoznačně patří. Alespoň jednou týdně zařadíme tréninkovou jednotku off-ice. S týmem budeme chodit např. do tělocvičny, na střelnici, kterou máme v prostoru zimního stadionu, nebo budeme chodit plavat. Na stranu druhou nezastírám, že bysme si zasloužili více prostoru na ledě z hlediska času a to nejen s týmem mladších žáků, ale ve všech týmech slánského Lva.
Děkuji za rozhovor a přeji úspěšnou sezónu

 
Aktuální články
Další přerušení hokejové sezóny!

Dnešní den (17.12.2020) je poslední, kdy mají hráči v klubu společný trénink. Od zítřka nebudou hráči společně trénovat ani...

 
VÝZVA TRENÉRA - sestřih nejlepších

Poslední listopadový den vyzval asistent trenéra dorostu a hlavní trenér týmu r. 2012 všechna Lvíčata ve Wimbledonské výzvě. Sestřih...

 
Lvi začínají s tréninky na ledě

Po více než sedmi týdenní vynucené přestávce, se po zmírnění restrikcí spojených s šířením koronaviru vrátili na led všechny týmy...

 
LVÍ FINÁLE - Výzva trenéra!
 
LVÍ CHYTROST - sestřih nejlepších!
 
Vyzvi dorost - Tomáš Čadek, hra č.5 - LVÍ CHYTROST
 
LVÍ HBITOST - vyhodnocení nejlepších!
 
Vyzvi dorost - Honza Šimáček, hra č.4 - LVÍ HBITOST
 
LVÍ HRAVOST - vyhodnocení nejlepších!
 
Vyzvi dorost - Vláďa Kazatel, hra č.3 - LVÍ HRAVOST
 
PHH
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS