Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
rozpis ledu
náborMladší žáci mají za sebou soustředění

24.08.2020 | Redakce

O uplynulém víkendu se vrátil ze soustředění tým mladších žáků, který bude v nadcházející sezóně účastníkem hned dvou žákovských soutěží. Tým se týden připravoval na zimním stadionu v Nejdku, kde i sehrál přátelská utkání s místními mladšími žáky a s týmem Ostrova nad Ohří. Lvíčata obě utkání výsledkově opanovala. Trenéři Štechmüller a Šelicha mají aktuálně k dispozici 20 hráčů a 4 brankáře což při účasti ve dvou soutěžích slibuje velmi náročný program. Ne jen o tom jak se soustředění vydařilo jsme se bavili s trenérem Pavlem Štechmüllerem.

Pavle, jak hodnotíš přípravu v Nejdku?

Soustředění bylo z mého pohledu úspěšné. Kluci měli správný přístup, makali, zkrátka dělali co měli na ledě i mimo něj. Potěšilo mě i jejich chování mimo led.

Co dál Vás čeká v přípravě?

O víkendu nás čeká dvojutkání s Litoměřicemi. V sobotu hrajeme doma, v neděli v Litoměřicích. Dále pojedeme před zahájením soutěží na turnaj do Vlašimi, kde se střetneme s týmy Rytířů Kladno, Kutné Hory, Ledče nad Sázavou a místními Rytíři z Vlašimi

S jakým očekáváním do Vlašimi pojedete?

Neznám kvality konkrétních soupeřů, ale určitě se chceme prezentovat dobrou hrou. Do Vlašimi jednoznačně nejedeme na výlet, chceme tam ukázat vše co jsme se během přípravného období naučili. Turnaj pro nás bude zároveň jistým ukazatelem našeho porovnání s ostatními soupeři a poslední zkouškou před startem soutěží.

K týmu jsi přišel do pozice hlavního kouče po loňské sezóně, jak zatím hodnotíš přístup kluků a své působení v týmu?

Kluky jsem již znal, ostatně stejně jako všechny další hráče v našem klubu, nyní je poznávám více. Zajímá mě, nejen jejich herní projev, ale chci i to, aby se kluci chovali správně nejen jeden k druhému, ale i ke svému okolí. V posledních letech jsem trénoval tým roč. 2005, kteří se v letošní sezóně přesunuli do dorostu a já jsem byl zařazen do pozice hlavního kouče u týmu mladších žáků. Na tu práci jsem se velmi těšil, byť si uvědomuji, že nás čeká spousta práce a to nejen z pohledu toho, že budeme hrát dvě soutěže. Na střídačce stojím společně se Šeldou (Pavlem Šelichou, pozn.redakce)  se kterým jsme si velmi sedli a jsem jednoznačně přesvědčen, že máme týmu co předávat.


Plánujete se Šeldou v sezóně i tréninky mimo led?

Určitě ano, příprava mimo led k hokeji jednoznačně patří. Alespoň jednou týdně zařadíme tréninkovou jednotku off-ice. S týmem budeme chodit např. do tělocvičny, na střelnici, kterou máme v prostoru zimního stadionu, nebo budeme chodit plavat. Na stranu druhou nezastírám, že bysme si zasloužili více prostoru na ledě z hlediska času a to nejen s týmem mladších žáků, ale ve všech týmech slánského Lva.
Děkuji za rozhovor a přeji úspěšnou sezónu

 
Aktuální články
Rozhovor s trenérem dorostu Michalem Kazatelem

V dalším rozhovoru pro klubový web jsme si povídali s hlavním trenérem slánských dorostenců Michalem Kazatelem nejen o předsezónní...

 
Mladší žáci si v Čáslavi zastříleli

Po těsné výhře v Benešově a prohře o dvě branky v Sedlčanech zajížděli mladší žáci ve třetím kole sk.25 na led Čáslavi, kde...

 
Áčko nestačilo na Popovice

V druhém kole RLM přivítali Lvi v neděli na svém ledě tým z Velkých Popovic. Vyrovnané utkání ale výsledkově ovládli hosté a ze...

 
Mladší žáci odehráli během víkendu 3 utkání
 
Dorostenci srovnali mířidla a deklasovali Smíchov
 
Dorostenci nestačili na Letce z Letňan
 
Představení Lapáčka odnesl nováček soutěže
 
Roušky
 
Ubojované vítězství vezou dorostenci z Kralup
 
Dorostenci vstoupili do sezóny špatně
 
PHH
Utkání
A tým | Neděle 04.10.2020, 17:00
4. kolo
VS.
Slaný - Kolín
 
A tým | Sobota 10.10.2020, 17:00
5. kolo
VS.
Benešov - Slaný
 
A tým | Neděle 18.10.2020, 17:00
6. kolo
VS.
Slaný - Rakovník
 
A tým | Sobota 24.10.2020, 16:30
7. kolo
VS.
Černošice - Slaný
 
A tým | Neděle 01.11.2020, 17:00
8. kolo
VS.
Slaný - Mělník
 
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS