Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Velmi špatný víkend slánského Lva

11.10.2020 | Redakce

Před přerušením sezóny způsobeným rychlým šířením koronaviru sehrály jednotlivé týmy Lva před prázdnými tribunami dohromady šest soutěžních utkání, ani jednou jsme však nebodovali! 

První tým Lvů zajížděl v sobotu k mistráku na led Benešova, odkud si odvezl debakl 11:3. Slánští přitom do utkání vstoupili skvěle a po první třetině vedli 3:0. Herní kolaps, který náš tým postihl dovolil domácím neskutečný obrat. Ti ve druhé třetině nasázeli Lvům hned sedm branek, další čtyři přidali v poslední části a utkání tak zcela opanovali. V tabulce je áčko před pauzou na šestém místě.

Předzvěstí bídného víkendu slánských asi byla už páteční porážka juniorů na ledě pražské Hvězdy, kde i oni tvrdě narazili a odjeli po jednoznačném výsledku 9:1 bez bodu. Ještě hůře se ale juniorům vedlo v neděli na domácím ledě ve Lvím derby. Lvi z Mostu nás přejeli 0:17. Junioři jsou tak po třech odehraných kolech bez bodu (další tři utkání byly z důvodu karantény přeloženy už v září), ale nutno dodat, že juniorka má za sebou zápasy se třemi největšími favority soutěže a navíc tři utkání k dobru.

V sobotu prohráli na slánském ledě i dorostenci, kteří podlehli ve veledůležitém utkání stejně starým hráčům z Kralup 1:2 a tým do kterého jsou vkládány velké naděje na postup je před vynucenou pauzou až na pátém místě tabulky, kdy mu na postupové příčky chybí šest bodů. Nutno ovšem dodat, že dorostenci mají dvě utkání k dobru a zároveň věřit, že se po pauze vrátí na led silnější a to zejména v koncovce, ve které je jejich největší slabina.

V sobotu sehráli dvě utkání i mladší žáci. Polovina hráčů jela  v rámci skupiny 16 Ligy MŽ poměřit síly do pražských Letňan s tamními Letci. Jelikož slánští měli gólově nabito v Letňanech až v poslední třetině, kdy už ale prohrávali 7:0, tak jim ani čtyři branky vstřelené v závěrečné části hry nepomohly a z Letňan odjížděli po výsledku 8:4 s prázdnou. V tabulce jsou třetí s dvoubodovým náskokem právě před Letci (hraje se dvoubodovým systémem).
Druhá polovina týmu se v rámci sk. 25 vydala za utkáním do Benátek nad Jizerou, které jsou aktuálně v tabulce třetí tedy o místo lépe než naši mladíci a ani zde slánský Lev neuspěl. Lvíčata prohrála vysoko 15:5

Závěrem děkujeme všem příznivcům za podporu a těšíme se, až se po této nepříjemné vynucené pauze začneme opět potkávat na slánském zimním stadionu. 

Všechny týmy nyní dodrží pauzu, hráči se nebudou organizovaně v průběhu následujících dvou týdnů  potkávat a to ani na suchých venkovních trénincích. Tímto chceme eliminovat jakýkoliv možný přenos nemoci v klubu. Všechny týmy budou mít svoji individuální přípravu a to buď formou online, nebo prostřednictvím různých trenérských výzev.

Mnoho zdraví!

 
Aktuální články
Vyzvi dorost - Honza Dolejší, hra č.1 - LVÍ PŘESNOST

První výzva je tady! Sestřel lahve ze dvou metrů menším počtem střel než Honza. Výzva zdeZhlédni, překonej, natoč a pošli trenérovi!...

 
Hokej v nedohlednu, přinášíme výzvy!

Přerušení sezóny se vlivem rychlého šíření koronaviru protahuje a pokračování sezóny je tak zatím v nedohlednu.Poslední vládní...

 
Přerušení sezóny

Na základě usnesení vlády ČR se od pondělí 12.10.2020 přerušuje veškerá společná příprava hokejistů v našem klubu. Klub tak nebude...

 
Omezení provozu zimního stadionu
 
Junioři sehrají první mistrák
 
Rozhovor s trenérem dorostu Michalem Kazatelem
 
Mladší žáci si v Čáslavi zastříleli
 
Áčko nestačilo na Popovice
 
Mladší žáci odehráli během víkendu 3 utkání
 
Dorostenci srovnali mířidla a deklasovali Smíchov
 
PHH
Utkání
A tým | Neděle 01.11.2020, 17:00
8. kolo
VS.
Slaný - Mělník
 
A tým | Neděle 08.11.2020, 17:00
9. kolo
VS.
Slaný - Poděbrady
 
A tým | Sobota 14.11.2020, 17:00
10. kolo
VS.
Mladá Boleslav B - Slaný
 
A tým | Sobota 21.11.2020, 18:15
11. kolo
VS.
Kralupy nad Vltavou - Slaný
 
A tým | Sobota 28.11.2020, 17:45
12. kolo
VS.
Žebrák - Slaný
 
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS