Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Juniorka veze vítězství z Ostrova

05.09.2021 | Redakce

V neděli sehrála slánská juniorka další přípravné utkání, tentokrát na ledě Ostrova nad Ohří a připisuje si první vítězství v sezóně! Junioři v Ostrově zvítězili 2:0

Provázanost jednotlivých týmů slánského Lva přináší ovoce. V pátek si odbyli premiéru za slánské áčko v Kralupech nad Vltavou junioři: David Kožíšek, Daniel Rajniš a brankář Bora Yildimir,  "A" tým sice odjel z Kralup s prázdnou, ale všichni tři jmenovaní se v týmu rozhodně neztratili.
Obdobné to bylo dnes při utkání juniorů v Ostrově nad Ohří. Za juniorku nastoupili hned čtyři dorostenci: Tomáš Čadek, Jan Šimáček, Miroslav Šmahel a Jan Dolejší. Všichni čtyři dorostenci do týmu nejenže herně zapadli, ale prostor od trenéra dostávali i v přesilových hrách a v oslabeních. Poslední jmenovaný navíc vstřelil krásný gól, který se později ukázal jako vítězný.
Do týmu navíc přichází další posila, odchovanec karlovarského hokeje Pavel Pišinger, který hned při své premiéře ve slánském dresu v Ostrově skóroval!
Třešničkou bojovného týmového výkonu, ve kterém se slánští ukázali ve velmi dobrém světle bylo čisté konto slánského brankáře Bory Yildimira.

 
Aktuální články
Dorostenci v boji o postup

Postupová matematika pro dorostence hovoří jasně, bod proti Kralupům nám v neděli zajistí postup!

 
Dorostenci porazili Černošice po nájezdech

Obrovské drama které rozhodla až osmá série samostatných nájezdů! To bylo utkání o postup bojujících dorostenců Lva proti Černošicím...

 
Žáci doma porazili Benátky!

V sobotu se na slánském ledě utkali mladší a starší žáci se stejně starými hráči z Benátek nad Jizerou. Zatímco v prvním měření...

 
Junioři o víkendu bez bodu
 
Těžký víkend čeká juniory i dorostence
 
Dorost skvěle, skvěle, skvěle!
 
Junioři odkládají zápasy
 
Konečně doma!
 
Lvíčata o víkendu bodovala naplno!
 
A-tým podlehl vysoko rezervě Mladé Boleslavi!
 
PHH
Utkání
A tým | Sobota 30.10.2021, 17:45
21. kolo
VS.
Žebrák - Slaný
 
A tým | Neděle 07.11.2021, 17:00
9. kolo
VS.
Slaný - Čáslav
 
A tým | Sobota 13.11.2021
10. kolo
VS.
Poděbrady - Slaný
 
A tým | Sobota 20.11.2021
11. kolo
VS.
Černošice - Slaný
 
A tým | Sobota 04.12.2021
2. kolo
VS.
Slaný - Velké Popovice
 
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS