Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší žáci převálcovali Sedlčany

06.09.2021 | Karel Syrovátka

Poprvé přinášíme hodnocení utkání a soustředění starších žáků očima jednoho z rodičů. Poděkování letí k panu Karlu Syrovátkovi, za jeho hodnocení utkání v Sedlčanech a soustředění v Nejdku.

Náš tým začal v Sedlčanech svižně a v 8. minutě první třetiny byl stav již 3:0 pro Slaný. Starší žáci hráli směle a aktivně. V podstatě bych řekl, ze soupeř se nedostal k výraznější akci. Nerad používám silné výrazy, ale chvílemi mi to přišlo jako exhibice. Naši kluci předčili soupeře takřka ve všech aspektech hokeje,  aktivní napadání, bránění, zdvojování hráčů. Naši dominanci potvrdilo naše oslabení, které jsme odehráli koncem druhé třetiny v podstatě u soupeřovy brány. Tak trochu jsem litoval pouze našeho gólmana, který se v bráně musel nudit. Třetí třetina již byla ovlivněna vzájemným pošťuchováním, osekáváním a nervozitou.

Nicméně konečné skóre je výhra 9:0. Ještě přidám dvě zajímavosti. První, je tak trochu komická. Trenéři v druhé třetině hry klukům zpestřili střídání tím, ze dvířka na střídačce byla zavřená a kluci střídali skákáním přes mantinely. Cílem bylo zrychlení střídání, ale i oživení samotného střídání. Bylo chvílemi komické vidět hlavně vzrůstově menší kluky, jak padají za mantinel. Druhá zajímavost je, že trenéři ve třetí třetině pozměnili sestavu a kluci se učili si zvykat na jine posty.

Celkově velmi pěkný zápas a již se těšíme na první mistrovské utkání v neděli 12 září na ledě Mladé Boleslavi. A nyní zpět na úvod tohoto článku, základ herního projevu starších žáků byl položen právě na soustředění v Nejdku. Děkujeme.

 
Aktuální články
Dorostenci v boji o postup

Postupová matematika pro dorostence hovoří jasně, bod proti Kralupům nám v neděli zajistí postup!

 
Dorostenci porazili Černošice po nájezdech

Obrovské drama které rozhodla až osmá série samostatných nájezdů! To bylo utkání o postup bojujících dorostenců Lva proti Černošicím...

 
Žáci doma porazili Benátky!

V sobotu se na slánském ledě utkali mladší a starší žáci se stejně starými hráči z Benátek nad Jizerou. Zatímco v prvním měření...

 
Junioři o víkendu bez bodu
 
Těžký víkend čeká juniory i dorostence
 
Dorost skvěle, skvěle, skvěle!
 
Junioři odkládají zápasy
 
Konečně doma!
 
Lvíčata o víkendu bodovala naplno!
 
A-tým podlehl vysoko rezervě Mladé Boleslavi!
 
PHH
Utkání
A tým | Sobota 30.10.2021, 17:45
21. kolo
VS.
Žebrák - Slaný
 
A tým | Neděle 07.11.2021, 17:00
9. kolo
VS.
Slaný - Čáslav
 
A tým | Sobota 13.11.2021
10. kolo
VS.
Poděbrady - Slaný
 
A tým | Sobota 20.11.2021
11. kolo
VS.
Černošice - Slaný
 
A tým | Sobota 04.12.2021
2. kolo
VS.
Slaný - Velké Popovice
 
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS