Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorostenci zakončili přípravu vysokým vítězstvím

12.09.2021 | Redakce

Poslední přípravné utkání sehráli dorostenci v sobotu 11.září na ledě v Roudnici nad Labem, kde vyzvali tamější dorost. Hned dva slánští borci si v utkání připsali hattrick!

Lvíčata nepustila roudnické dorostence v podstatě k ničemu a od začátku až do konce se utkání hrálo v naší režii. V utkání se třikrát prosadil Petr Burda, stejný počet branek soupeři nasázel i Tomáš Pachman. Dvakrát se trefil Honza Dolejší a premiérový gól ve slánském dresu vstřelil i Kamil Votava. 
Ve slánských barvách se poprvé představil i brankář Ondřej Kozlík, který přichází do Slaného na střídavé starty od kladenských Rytířů.
Dorostenci v Roudnici zakončili sérii přípravných utkání, ve kterých kromě týmu Roudnice porazili Písek, Příbram, Vlašim a Louny. Naopak z Kralup odjeli dorostenci s prázdnou.
Příprava trenérům napověděla kde má tým své silné stránky a na čem je potřeba naopak hodně zapracovat. Pomyslný hon za stanoveným cílem, tedy postupem ze skupiny začíná dorostencům v neděli 19.září na pražské Nikolajce, kde se utkají s týmem tamního Smíchova. Následovat budou utkání proti týmům Letňan, Černošic, Kralupům a Berounu. Aby Lvíčata základní cíl sezóny splnila, nesmí skončit hůře než druzí!

 
Aktuální články
Dorostenci v boji o postup

Postupová matematika pro dorostence hovoří jasně, bod proti Kralupům nám v neděli zajistí postup!

 
Dorostenci porazili Černošice po nájezdech

Obrovské drama které rozhodla až osmá série samostatných nájezdů! To bylo utkání o postup bojujících dorostenců Lva proti Černošicím...

 
Žáci doma porazili Benátky!

V sobotu se na slánském ledě utkali mladší a starší žáci se stejně starými hráči z Benátek nad Jizerou. Zatímco v prvním měření...

 
Junioři o víkendu bez bodu
 
Těžký víkend čeká juniory i dorostence
 
Dorost skvěle, skvěle, skvěle!
 
Junioři odkládají zápasy
 
Konečně doma!
 
Lvíčata o víkendu bodovala naplno!
 
A-tým podlehl vysoko rezervě Mladé Boleslavi!
 
PHH
Utkání
A tým | Sobota 30.10.2021, 17:45
21. kolo
VS.
Žebrák - Slaný
 
A tým | Neděle 07.11.2021, 17:00
9. kolo
VS.
Slaný - Čáslav
 
A tým | Sobota 13.11.2021
10. kolo
VS.
Poděbrady - Slaný
 
A tým | Sobota 20.11.2021
11. kolo
VS.
Černošice - Slaný
 
A tým | Sobota 04.12.2021
2. kolo
VS.
Slaný - Velké Popovice
 
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS