Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Radost z vítězství dorostu hatí zranění

23.09.2021 | Redakce

Dorostenci se v neděli vydali na pražský zimní stadion Nikolajka, odkud přivezli jednoznačné vítězství 6:0 a připsali si první body do tabulky. Zlomenina zápěstí jednoho z lídrů týmu však radost zkazila.

Herně se velmi daří Honzovi Dolejšímu alias Dadovi, ten si ve čtvrtek v Bílině, kde nastoupil za slánskou juniorku připsal první hattrick v této kategorii a v neděli na skvělý čtvrteční výkon navázal dalšími dvěma góly, ke kterým přidal tři asistence! 
V bráně se blýsknul Kuba Leder, který soupeři nedovolil ani jednu branku a udržel v utkání čisté konto. Činili se ale samozřejmě i další hráči slánského týmu. Týmovost přinesla ovoce a první tři body.
Radost z vítězství ale Lvíčatům kazí zranění dalšího šikovného útočníka Míry Šmahela, který po nešťastném zákroku soupeře u mantinelu utrpěl zlomeninu ruky v zápěstí a mimo hru tak bude několik týdnů. Na marodce už jsou tak tři hráči, jelikož kromě Míry Šmahela léčí třísla Jakub Tůma a zlomenou klíční kost má Oliver Burgr. 
nadcházející víkend čeká dorostence dvoukolo. V sobotu svedou tuhý boj v pražských Letňanech s tamními Letci a v neděli zajíždějí Lvíčata na led Černošic.

 
Aktuální články
Dorostenci v boji o postup

Postupová matematika pro dorostence hovoří jasně, bod proti Kralupům nám v neděli zajistí postup!

 
Dorostenci porazili Černošice po nájezdech

Obrovské drama které rozhodla až osmá série samostatných nájezdů! To bylo utkání o postup bojujících dorostenců Lva proti Černošicím...

 
Žáci doma porazili Benátky!

V sobotu se na slánském ledě utkali mladší a starší žáci se stejně starými hráči z Benátek nad Jizerou. Zatímco v prvním měření...

 
Junioři o víkendu bez bodu
 
Těžký víkend čeká juniory i dorostence
 
Dorost skvěle, skvěle, skvěle!
 
Junioři odkládají zápasy
 
Konečně doma!
 
Lvíčata o víkendu bodovala naplno!
 
A-tým podlehl vysoko rezervě Mladé Boleslavi!
 
PHH
Utkání
A tým | Sobota 30.10.2021, 17:45
21. kolo
VS.
Žebrák - Slaný
 
A tým | Neděle 07.11.2021, 17:00
9. kolo
VS.
Slaný - Čáslav
 
A tým | Sobota 13.11.2021
10. kolo
VS.
Poděbrady - Slaný
 
A tým | Sobota 20.11.2021
11. kolo
VS.
Černošice - Slaný
 
A tým | Sobota 04.12.2021
2. kolo
VS.
Slaný - Velké Popovice
 
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS