Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
rozpis ledu
náborPřípravkám zacinkaly ve Vídni medaile!

02.01.2018 | Jana Hrachová

Ve dnech 28. - 29. 12. 2017 se slánští hokejisté „Starší  přípravky“ zúčastnili turnaje ve Vídni na ledě Albert-Schultz Eishalle, tedy v hale, kde český národní tým vybojoval v roce 1996 titul mistrů světa. A na medaile si zde sáhly také oba slánské výběry...

Ve čtvrtek nastoupili na led hráči ročníku 2009 ve složení: Kříž, Kraus, Šelicha, Lokvenc, Hájek, Fára L., Oliver, Novák, Pospíšil, Vosmik a do brány nastoupili Náprstek a Janovský. Byli nalosováni do skupiny, kde jim byli za soupeře: rakouský tým Junior Wings Linz, maďarský tým Vasas Budapest a moravský Warrior Brno. I přes horší začátek naši hráči skupinu vyhráli a do play-off nastoupili s velkým odhodláním. Po boji prohráli s HC Uherské Hradiště, ale v urputném souboji o bronz porazili hráče rakouského Linze a mohli slavit nádherné třetí místo v turnaji.

V pátek se zapojili do turnaji hráči ročníku 2008: Toms, Sochor, Hrach, Fára J., Korovitchev, doplněni Krausem, Křížem, Pospíšilem, Lokvencem a Šelichou s Týnou Kučerovou v bráně, kde ji kryl pro případ potřeby záda Pavel Janovský. Do turnaje vstoupili prohrou s českým výběrem Hockeytigers 55, který nakonec celý turnaj vyhrál. Druhý zápas byl o poznání lepší, ale naši svěřenci nakonec remizovali s rakouským EAC Juniors Capitals. Aby mohli pomýšlet ještě na medailové pozice, museli v posledním zápasu základní tabulky vyhrát o osm branek a to se jim senzační výhrou nad rakouským UEC The Dragons z Mödlingu podařilo. Pokud chtěli získat vysněnou medaili, museli vyhrát alespoň jeden ze dvou finálových zápasů a jim se to, po neskutečném boji a díky herní disciplině, podařilo hned v následující bitvě s rakouským ATUS Weiz, čímž si zajistili minimálně druhé místo. Po porážce v posledním zápase s českým výběrem slavili stříbrné medaile.

Před odjezdem na turnaj onemocněli tři klíčoví hráči : Šimon Drastil, Martin Burle a Vojtěch Drunecký a kluci vybojovali medaile i pro ně.

Pro všechny hráče a hlavně trenéry, kteří jim věnují svoji péči, byla Vídeň medailová odměna.

 
Aktuální články
Přijďte ve středu 23. ledna od 16:00 na slánský zimní stadion na akci Týden hokeje

Ve středu 23. ledna od 16:00 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si...

 
Slánští starší žáci vzali Letcům z Letňan křídla až v závěrečné 3. třetině

Po posledním utkání loňského roku, kdy slánští starší žáci po nepříznivém začátku zápasu, dokázali velmi bojovným výkonem...

 
Utkání roku je zde!

Áčko slánských hokejových Lvů čeká v neděli 13. ledna od 17:00 jedno z nejdůležitějších utkání sezóny. Na svém ledě...

 
Dorost vyloupil Popovice
 
Lvíčata 2011 vezou z turnaje na Hvězdě bronz
 
Silvestrovské stříbro ročníku 2012
 
Ročníky 2011 a 2012 se blýskly v Děčíně
 
Áčko veze z Boleslavi další vítězství
 
Dorost veze z Poděbrad bod
 
Úspěšný víkend mladších žáků
 
Utkání
A tým | Sobota 05.01.2019
16. kolo
3:2
Kralupy - Slaný
 
A tým | Neděle 13.01.2019, 17:00
17. kolo
3:4
Slaný - Černošice
 
A tým | Sobota 19.01.2019, 17:30
18. kolo
VS.
Mělník - Slaný
 
A tým | Neděle 27.01.2019, 17:00
19. kolo
VS.
Slaný - Žabonosy
 
 
HK Lev Slaný - kontakt: ogys@centrum.cz  RSS