Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
rozpis ledu
náborPřípravkám zacinkaly ve Vídni medaile!

02.01.2018 | Jana Hrachová

Ve dnech 28. - 29. 12. 2017 se slánští hokejisté „Starší  přípravky“ zúčastnili turnaje ve Vídni na ledě Albert-Schultz Eishalle, tedy v hale, kde český národní tým vybojoval v roce 1996 titul mistrů světa. A na medaile si zde sáhly také oba slánské výběry...

Ve čtvrtek nastoupili na led hráči ročníku 2009 ve složení: Kříž, Kraus, Šelicha, Lokvenc, Hájek, Fára L., Oliver, Novák, Pospíšil, Vosmik a do brány nastoupili Náprstek a Janovský. Byli nalosováni do skupiny, kde jim byli za soupeře: rakouský tým Junior Wings Linz, maďarský tým Vasas Budapest a moravský Warrior Brno. I přes horší začátek naši hráči skupinu vyhráli a do play-off nastoupili s velkým odhodláním. Po boji prohráli s HC Uherské Hradiště, ale v urputném souboji o bronz porazili hráče rakouského Linze a mohli slavit nádherné třetí místo v turnaji.

V pátek se zapojili do turnaji hráči ročníku 2008: Toms, Sochor, Hrach, Fára J., Korovitchev, doplněni Krausem, Křížem, Pospíšilem, Lokvencem a Šelichou s Týnou Kučerovou v bráně, kde ji kryl pro případ potřeby záda Pavel Janovský. Do turnaje vstoupili prohrou s českým výběrem Hockeytigers 55, který nakonec celý turnaj vyhrál. Druhý zápas byl o poznání lepší, ale naši svěřenci nakonec remizovali s rakouským EAC Juniors Capitals. Aby mohli pomýšlet ještě na medailové pozice, museli v posledním zápasu základní tabulky vyhrát o osm branek a to se jim senzační výhrou nad rakouským UEC The Dragons z Mödlingu podařilo. Pokud chtěli získat vysněnou medaili, museli vyhrát alespoň jeden ze dvou finálových zápasů a jim se to, po neskutečném boji a díky herní disciplině, podařilo hned v následující bitvě s rakouským ATUS Weiz, čímž si zajistili minimálně druhé místo. Po porážce v posledním zápase s českým výběrem slavili stříbrné medaile.

Před odjezdem na turnaj onemocněli tři klíčoví hráči : Šimon Drastil, Martin Burle a Vojtěch Drunecký a kluci vybojovali medaile i pro ně.

Pro všechny hráče a hlavně trenéry, kteří jim věnují svoji péči, byla Vídeň medailová odměna.

 
Aktuální články
Letní příprava mládežnických týmů

Níže naleznete rozpisy letních tréninků všech mládežnických týmů HK Lev Slaný.

 
V pátek bude rozehrán další ročník Židla Cupu!

Další ročník úspěšného hokejového turnaje  ŽIDLA CUPu se bude odehrávat na zimní stadionu ve Slaném  již tento...

 
Dorost na konci sezóny zabral a obsadil třetí místo

V závěrečném kole Regionální ligy dorostu zajížděli slánští dorostenci na led Černošic k přímému souboji o jistotu...

 
tým ročníku 2011 veze z Vlašimi zlato!!!
 
Slánské Lvy čeká čtvrtfinále krajské ligy mužů
 
Ve Slaném opět proběhla náborová akce Týden hokeje!
 
Přijďte ve středu 23. ledna od 16:00 na slánský zimní stadion na akci Týden hokeje
 
Slánští starší žáci vzali Letcům z Letňan křídla až v závěrečné 3. třetině
 
Utkání roku je zde!
 
Dorost vyloupil Popovice
 
Utkání
A tým | Neděle 27.01.2019, 17:00
19. kolo
5:0
Slaný - Žabonosy
 
A tým | Sobota 02.02.2019
20. kolo
5:9
Poděbrady - Slaný
 
A tým | Neděle 10.02.2019, 17:00
21. kolo
Slaný - Neratovice
 
A tým | Sobota 16.02.2019, 17:00
22. kolo
Králův Dvůr - Slaný
 
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS