Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
rozpis ledu
náborStarší žáci vytěžili ze tří utkání pouze bod

05.02.2018 | Helena Šimáčková

Naši starší žáci za sebou mají další tři mistrovské zápasy. Bohužel dokázali bodovat až v tom posledním, když přivezli remízu 4:4 z Benešova. Předtím naopak doma nestačili na suverénní Spartu a Beroun.

V posledních utkáních se našim starším žáků výsledkově moc nedařilo, i když nasazení a bojovnost určitě nechyběly. To se hlavně týká závěrečného vzájemného klání s pražskou Spartou v závěru ledna. Výhra nad tímto silným a kvalitním soupeřem se bohužel nepodařila žádnému týmu celé skupiny soutěže Ligy starších žáků, ale Slaňáci určitě byli i tentokrát důstojným rivalem. Ve velmi emotivním a vyhroceném utkání předvedli statečný výkon, který však konečném výsledku 2:6 (více zde) na nejlepší celek soutěže nestačil. 

První únorové zápasy přinesly starším žáků bohužel jen bod.

V páteční předehrávce nestačili slánští st. žáci na berounské Medvědy, kterým podlehli 3:7 (více zde). Hlavně náskok z první třetiny zajistil soupeřům prvním vzájemnou výhru. V obou předešlých střetnutích byla úspěšnější slánská Lvíčata. Ani zlepšený výkon v druhém a třetím dějství na berounské nestačil, a tak Lvíčata musela zisk dvou bodů přenechat výborně hrajícímu soupeři. 

Naopak sobotní střetnutí se Lvy z Benešova (více zde) zisk bodů přinesl. Ještě 4 minuty před koncem utkání, kdy jsme drželi vedení 2:4, to vypadalo, že si konečně ze smolných vzájemných duelů přivezeme vítězství. Bohužel, v závěru zápasu se podařilo Benešovu nejdříve v 57. minutě snížit a minutu na to hned vyrovnat. Poslední minuty třetí třetiny začínají být pro slánské barvy trochu prokletím. Před utkáním, kdy nám chyběli díky marodce 4 hráči základní sestavy, by remíza byla určitě dostačující, ale vzhledem k průběhu duelu, přinesla na tváře hráčů i  trenérů smutek a zklamání. 

 
Aktuální články
Rozjeté áčko zastavil Rakovník

V rámci třináctého kola RLM hostili Lvi na svém ledě tým z Rakovníka a chtěli navázat na sérii šesti výher v řadě. Proti dobře...

 
Výhru dorostu v Kutné Hoře dirigoval Zukriegel

Osmé kolo nadstavby RLD poslalo slánské dorostence na led Kutné Hory, kde v neděli 9.prosince odehráli od 17.30hod. utkání s...

 
Gólová kanonáda v podání starších žáků

Spíše střelbu na střelnici než hokejový zápas připomínalo nedělní utkání starší žáků s hokejisty Velkých Popovic. ...

 
Áčko jede! Tentokrát to odnesla Příbram
 
Dorost veze z Černošic 3 body
 
Žáci přivezli ze Zbraslavi pouze bod
 
Vítězná serie Áčka pokračuje
 
Střelecká mizerie dorostu nekončí
 
Rozhovor s Pavlem Štechmüllerem
 
Dorost nestačil na Popovice
 
Utkání
A tým | Neděle 02.12.2018, 17:00
12. kolo
7:4
Slaný - Příbram
 
A tým | Neděle 09.12.2018, 17:00
13. kolo
1:4
Slaný - Rakovník
 
A tým | Neděle 16.12.2018, 17:00
14. kolo
VS.
Slaný - Velké Popovice
 
A tým | Sobota 22.12.2018
15. kolo
VS.
Mladá Boleslav B - Slaný
 
 
HK Lev Slaný - kontakt: ogys@centrum.cz  RSS