Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
rozpis ledu
náborStarší žáci vytěžili ze tří utkání pouze bod

05.02.2018 | Helena Šimáčková

Naši starší žáci za sebou mají další tři mistrovské zápasy. Bohužel dokázali bodovat až v tom posledním, když přivezli remízu 4:4 z Benešova. Předtím naopak doma nestačili na suverénní Spartu a Beroun.

V posledních utkáních se našim starším žáků výsledkově moc nedařilo, i když nasazení a bojovnost určitě nechyběly. To se hlavně týká závěrečného vzájemného klání s pražskou Spartou v závěru ledna. Výhra nad tímto silným a kvalitním soupeřem se bohužel nepodařila žádnému týmu celé skupiny soutěže Ligy starších žáků, ale Slaňáci určitě byli i tentokrát důstojným rivalem. Ve velmi emotivním a vyhroceném utkání předvedli statečný výkon, který však konečném výsledku 2:6 (více zde) na nejlepší celek soutěže nestačil. 

První únorové zápasy přinesly starším žáků bohužel jen bod.

V páteční předehrávce nestačili slánští st. žáci na berounské Medvědy, kterým podlehli 3:7 (více zde). Hlavně náskok z první třetiny zajistil soupeřům prvním vzájemnou výhru. V obou předešlých střetnutích byla úspěšnější slánská Lvíčata. Ani zlepšený výkon v druhém a třetím dějství na berounské nestačil, a tak Lvíčata musela zisk dvou bodů přenechat výborně hrajícímu soupeři. 

Naopak sobotní střetnutí se Lvy z Benešova (více zde) zisk bodů přinesl. Ještě 4 minuty před koncem utkání, kdy jsme drželi vedení 2:4, to vypadalo, že si konečně ze smolných vzájemných duelů přivezeme vítězství. Bohužel, v závěru zápasu se podařilo Benešovu nejdříve v 57. minutě snížit a minutu na to hned vyrovnat. Poslední minuty třetí třetiny začínají být pro slánské barvy trochu prokletím. Před utkáním, kdy nám chyběli díky marodce 4 hráči základní sestavy, by remíza byla určitě dostačující, ale vzhledem k průběhu duelu, přinesla na tváře hráčů i  trenérů smutek a zklamání. 

 
Aktuální články
Ve Slaném opět proběhla náborová akce Týden hokeje!

V pořadí již šestá celorepubliková akce Týden hokeje, která je pořádána v rámci projektu „Pojď hrát hokej“ společně s Český...

 
Přijďte ve středu 23. ledna od 16:00 na slánský zimní stadion na akci Týden hokeje

Ve středu 23. ledna od 16:00 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si...

 
Slánští starší žáci vzali Letcům z Letňan křídla až v závěrečné 3. třetině

Po posledním utkání loňského roku, kdy slánští starší žáci po nepříznivém začátku zápasu, dokázali velmi bojovným výkonem...

 
Utkání roku je zde!
 
Dorost vyloupil Popovice
 
Lvíčata 2011 vezou z turnaje na Hvězdě bronz
 
Silvestrovské stříbro ročníku 2012
 
Ročníky 2011 a 2012 se blýskly v Děčíně
 
Áčko veze z Boleslavi další vítězství
 
Dorost veze z Poděbrad bod
 
Utkání
A tým | Sobota 19.01.2019, 17:30
18. kolo
6:0
Mělník - Slaný
 
A tým | Neděle 27.01.2019, 17:00
19. kolo
5:0
Slaný - Žabonosy
 
A tým | Sobota 02.02.2019
20. kolo
5:9
Poděbrady - Slaný
 
A tým | Neděle 10.02.2019, 17:00
21. kolo
Slaný - Neratovice
 
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS