Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
rozpis ledu
nábor

Slánští hokejisté zdolali obhájce prvenství i podruhé a postupují tak do semifinále KLM!

24.02.2018 | Martin Augustin

Hokejisté Slaného dokonali senzací! Úřadující krajské šampióny a nejlepší tým základní části soutěže z Mělníka totiž udolali i podruhé a ve čtvrtfinálové sérii hrané na dva vítězné zápasy zvítězily 2:0. Tentokrát si Lvi připsali výhru 3:2. Hrál se velmi dobrý hokej, v němž domácí kvalitnímu soupeři zatápěli výborným bruslením a obětavou hrou. Slaňáky poslal do vedení v přesilovce Kasala, ale ještě v první třetině hosté srovnali. Hned po 38 sekundách druhé části ale zužitkoval další početní výhodu Lapáček, a když ve 43. minutě pláchl hostující defenzivě ve vlastním oslabením Martin Sekerka, vedlo Slaný už 3:1. Mělník ještě snížil, ovšem vyrovnání už svěřenci kouče Vladimíra Kameše soupeři nepovolili. Slánští hokejisté tak mohli slavit nečekaný postup do semifinále už po dvou zápasech.