Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
rozpis ledu
náborŽidla Cup ročníků 2004 vyhráli orli z Martina, Lvíčatům těsně unikly medaile

12.04.2018 | Martin Augustin

Na přelomu března a dubna proběhl na slánském zimním stadionu mládežnický turnaj Židla Cup v kategorii starších žáků. Trofej tentokrát putuje zásluhou týmu Martinské orly na Slovensko. Slánská Lvíčata si zahrála o bronz proti pražské Slavii, ovšem ve vyrovnaném utkání padla po nájezdech.

Pořadatelé museli na poslední chvíli řešit odřeknutí tří týmů a turnaj, který měl nakonec pět účastníků, byl zkrácen na dva dny. Týmy si tak zahrály systémem každý s každým. Nejlepší dva se následně probojovaly do finále a třetí se čtvrtým se střetly o bronz. 

Slánská Lvíčata svůj domácí turnaj zahájili v pátek ráno porážkou 0:3 se Slavií. Následně mladí Slaňáci jen remizovali 4:4 (2x Přistoupil, Mazur, Šmahel) s Chebem, byť v průběhu druhé třetiny vedli už 4:1. První den pak naše naděje zakončily porážkou 2:7 (2x Přistoupil) s pozdějšími vítězi, Martinskými orly. 

V sobotu slánští hráči uhráli s Ledčí remízu 3:3 (2x Mazur, Šmahel). I v tomto zápase domácí promarnili tříbrankový náskok, ale i bod nakonec stačil k tomu, aby postoupili alespoň do boje o bronz. V něm narazili na Slavii Praha. Věhlasnému soupeři statečně vzdorovali a minutu před koncem poslal Lukáš Zukriegel svou druhou trefou v utkání zápas do nájezdů. V nich už byli šťastnější slávisté a našim talentovaným hokejistům tak medaile těsně unikly.

Finále jasně opanovali orli z Martina, kteří přehráli Cheb 9:3. Po skončení turnaje ocenil nejlepší týmy a jednotlivce i šéftrenér mládeže HK Lev Slaný Martin Procházka.

Velké poděkování si zaslouží všichni partneři turnaje v čele s Královským městem Slaný a především všichni organizátoři a dobrovolníci z řad zapálených rodičů, bez nichž by se Židla Cup nikdy uskutečnit nemohl!

 
Utkání
A tým | Pátek 23.02.2018, 18:00
ČF2
3:2
Slaný - Mělník
 
A tým | Středa 28.02.2018, 18:00
SF1
4:2
Benešov - Slaný
 
A tým | Sobota 03.03.2018, 17:30
SF2
2:0
Slaný - Benešov
 
A tým | Neděle 04.03.2018, 17:00
SF3
5:0
Benešov - Slaný
 
 
HK Lev Slaný - kontakt: ogys@centrum.cz  RSS