Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
rozpis ledu
náborŽidla Cup ročníků 2004 vyhráli orli z Martina, Lvíčatům těsně unikly medaile

12.04.2018 | Martin Augustin

Na přelomu března a dubna proběhl na slánském zimním stadionu mládežnický turnaj Židla Cup v kategorii starších žáků. Trofej tentokrát putuje zásluhou týmu Martinské orly na Slovensko. Slánská Lvíčata si zahrála o bronz proti pražské Slavii, ovšem ve vyrovnaném utkání padla po nájezdech.

Pořadatelé museli na poslední chvíli řešit odřeknutí tří týmů a turnaj, který měl nakonec pět účastníků, byl zkrácen na dva dny. Týmy si tak zahrály systémem každý s každým. Nejlepší dva se následně probojovaly do finále a třetí se čtvrtým se střetly o bronz. 

Slánská Lvíčata svůj domácí turnaj zahájili v pátek ráno porážkou 0:3 se Slavií. Následně mladí Slaňáci jen remizovali 4:4 (2x Přistoupil, Mazur, Šmahel) s Chebem, byť v průběhu druhé třetiny vedli už 4:1. První den pak naše naděje zakončily porážkou 2:7 (2x Přistoupil) s pozdějšími vítězi, Martinskými orly. 

V sobotu slánští hráči uhráli s Ledčí remízu 3:3 (2x Mazur, Šmahel). I v tomto zápase domácí promarnili tříbrankový náskok, ale i bod nakonec stačil k tomu, aby postoupili alespoň do boje o bronz. V něm narazili na Slavii Praha. Věhlasnému soupeři statečně vzdorovali a minutu před koncem poslal Lukáš Zukriegel svou druhou trefou v utkání zápas do nájezdů. V nich už byli šťastnější slávisté a našim talentovaným hokejistům tak medaile těsně unikly.

Finále jasně opanovali orli z Martina, kteří přehráli Cheb 9:3. Po skončení turnaje ocenil nejlepší týmy a jednotlivce i šéftrenér mládeže HK Lev Slaný Martin Procházka.

Velké poděkování si zaslouží všichni partneři turnaje v čele s Královským městem Slaný a především všichni organizátoři a dobrovolníci z řad zapálených rodičů, bez nichž by se Židla Cup nikdy uskutečnit nemohl!

 
Aktuální články
Dorost vrátil Bílině porážku a slavil další body

V předposledním kole Regionální ligy dorostu přivítali slánští dorostenci na svém ledě tým z Bíliny, se kterou na jejich stadionu...

 
Dorost se proti Litvínovu prezentoval dobrým výkonem, i přesto ale vysoko prohrál

V šestém kole Regionální ligy dorostu zajížděl slánský tým na led Mostu, kde hraje svá domácí utkání tým Litvínova ,,B“....

 
Prohra se Spartou starší žáky bolela

Nelítostný souboj o první příčku v tabulce skupiny 20 svedli slánští starší žáci s favoritem soutěže, pražskou Spartou, v sobotním...

 
Během prodlouženého víkendu odehrál dorost dvě utkání, získal 3 body
 
Vydařené vystoupení čtvrťáků na turnaji v německém Chemnitzu!
 
Státní svátek oslavili starší žáci dalším vítězstvím
 
Dorost si z Bíliny odvezl lekci z produktivity a bojovnosti
 
Starší žáci udolali také Kralupy
 
Slánský zimní stadion již popáté hostil náborovou akci „Týden hokeje“
 
Martin Procházka zve děti a rodiče na akci Týden hokeje!
 
Utkání
A tým | Neděle 07.10.2018, 17:00
4. kolo
7:1
Slaný - Vlašim
 
A tým | Sobota 13.10.2018
5. kolo
5:6
Kutná Hora - Slaný
 
A tým | Sobota 20.10.2018
6. kolo
VS.
Černošice - Slaný
 
A tým | Neděle 28.10.2018, 17:00
7. kolo
VS.
Slaný - Mělník
 
 
HK Lev Slaný - kontakt: ogys@centrum.cz  RSS