Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
rozpis ledu
náborŽidla Cup ročníků 2004 vyhráli orli z Martina, Lvíčatům těsně unikly medaile

12.04.2018 | Martin Augustin

Na přelomu března a dubna proběhl na slánském zimním stadionu mládežnický turnaj Židla Cup v kategorii starších žáků. Trofej tentokrát putuje zásluhou týmu Martinské orly na Slovensko. Slánská Lvíčata si zahrála o bronz proti pražské Slavii, ovšem ve vyrovnaném utkání padla po nájezdech.

Pořadatelé museli na poslední chvíli řešit odřeknutí tří týmů a turnaj, který měl nakonec pět účastníků, byl zkrácen na dva dny. Týmy si tak zahrály systémem každý s každým. Nejlepší dva se následně probojovaly do finále a třetí se čtvrtým se střetly o bronz. 

Slánská Lvíčata svůj domácí turnaj zahájili v pátek ráno porážkou 0:3 se Slavií. Následně mladí Slaňáci jen remizovali 4:4 (2x Přistoupil, Mazur, Šmahel) s Chebem, byť v průběhu druhé třetiny vedli už 4:1. První den pak naše naděje zakončily porážkou 2:7 (2x Přistoupil) s pozdějšími vítězi, Martinskými orly. 

V sobotu slánští hráči uhráli s Ledčí remízu 3:3 (2x Mazur, Šmahel). I v tomto zápase domácí promarnili tříbrankový náskok, ale i bod nakonec stačil k tomu, aby postoupili alespoň do boje o bronz. V něm narazili na Slavii Praha. Věhlasnému soupeři statečně vzdorovali a minutu před koncem poslal Lukáš Zukriegel svou druhou trefou v utkání zápas do nájezdů. V nich už byli šťastnější slávisté a našim talentovaným hokejistům tak medaile těsně unikly.

Finále jasně opanovali orli z Martina, kteří přehráli Cheb 9:3. Po skončení turnaje ocenil nejlepší týmy a jednotlivce i šéftrenér mládeže HK Lev Slaný Martin Procházka.

Velké poděkování si zaslouží všichni partneři turnaje v čele s Královským městem Slaný a především všichni organizátoři a dobrovolníci z řad zapálených rodičů, bez nichž by se Židla Cup nikdy uskutečnit nemohl!

 
Aktuální články
Rozjeté áčko zastavil Rakovník

V rámci třináctého kola RLM hostili Lvi na svém ledě tým z Rakovníka a chtěli navázat na sérii šesti výher v řadě. Proti dobře...

 
Výhru dorostu v Kutné Hoře dirigoval Zukriegel

Osmé kolo nadstavby RLD poslalo slánské dorostence na led Kutné Hory, kde v neděli 9.prosince odehráli od 17.30hod. utkání s...

 
Gólová kanonáda v podání starších žáků

Spíše střelbu na střelnici než hokejový zápas připomínalo nedělní utkání starší žáků s hokejisty Velkých Popovic. ...

 
Áčko jede! Tentokrát to odnesla Příbram
 
Dorost veze z Černošic 3 body
 
Žáci přivezli ze Zbraslavi pouze bod
 
Vítězná serie Áčka pokračuje
 
Střelecká mizerie dorostu nekončí
 
Rozhovor s Pavlem Štechmüllerem
 
Dorost nestačil na Popovice
 
Utkání
A tým | Neděle 02.12.2018, 17:00
12. kolo
7:4
Slaný - Příbram
 
A tým | Neděle 09.12.2018, 17:00
13. kolo
1:4
Slaný - Rakovník
 
A tým | Neděle 16.12.2018, 17:00
14. kolo
VS.
Slaný - Velké Popovice
 
A tým | Sobota 22.12.2018
15. kolo
VS.
Mladá Boleslav B - Slaný
 
 
HK Lev Slaný - kontakt: ogys@centrum.cz  RSS