Fotokoutek

Odkazy

Mladší žáci zdolali Rakovník i potřetí v sezóně!

Helena Šimáčková, 17.1.2017
Po delší době skončilo hokejovým výsledkem další utkání mladší žáků na ledě v Rakovníku. V napjatém duelu porazila Slánská Lvíčata své soupeře celkovým výsledkem 1:5 po třetinách (1:1, 0:2, 0:2), kdy jediným zásahem do naší branky byl přísně nařízený samostatný nájezd v polovině první třetiny. Slanáči však dokázali odpovědět hned v další minutě zápasu. Vyrovnaný stav už zůstal do konce prvního dějství. Svou převahu, nejen herní, pak hosté dokázali zúročit vždy dvěma brankami v každé třetině, jednou dokonce ve vlastním oslabení. A tak si i ve třetím vzájemném duelu od nepříjemných rivalů z Rakovníka odvážejí naši borci zasloužené tři body.

Tento článek patří k zápasu:  RKV - SLN 1:5