sobota 4.3.2017
» Komentář

Fotokoutek

Odkazy

První prohru sezóny v mistrovském zápase uštědřili slánským Lvíčatům Lvi z Benešova

Helena Šimáčková, 9.2.2017
V nedělním zápase nastoupil proti Slaňákům kvalitní "A" tým mladších žáků z Benešova, který sice ještě dvě minuty před koncem druhé třetiny prohrával 0:2, ovšem spanilou jízdou v třetí třetině suverénně přehrál náš tým 5:2. Již v minulém vzájemném utkání v Benešově měla Lvíčata namále, a jen se štěstím ubránila remízu 6:6 (a to vedla dokonce s náskokem 5:0). Tentokrát se obrat benešovskému týmy podařil až do konce a naši borci nenašli na rozjeté domácí žádné účinné zbraně. Po třetinách 0:2, 1:0 a 4:0 poprvé v sezóně odjíždějí Lvíčata ze zápasu s prázdnou a Benešov se stal zaslouženě vítězem utkání.

Tento článek patří k zápasu:  BNB - SLN 5:2