29.10.2017
17:00

Fotokoutek

Odkazy

Skvěle! Lvi otočili první semifinále v Černošicích a v neděli budou útočit na finále!

Martin Augustin (foto Petr Hubáček), 25.2.2017
Slánští hokejisté vstoupili skvěle do semifinálové série s Černošicemi. Zhruba 35 minut sice byli o něco lepším týmem domácí Tygři, ale výborně chytající brankář Matoušek jim dovolil skórovat pouze jednou. Krátce před druhou přestávkou pak srovnal Malát a tento moment Lvy definitivně nastartoval. Slánští tak odehráli vynikající třetí třetinu, v jejímž úvodu je poslal do vedení po krásném individuálním průniku Kratochvíl a další dva góly přidal Lapáček. Slaný tedy zvítězilo v úvodním semifinálovém utkání v Černošicích 4:1.

Tento článek patří k zápasu:  CER - SLN 1:4