Oficiální web HK Lev Slaný - www.hklevslany.cz

Oficiální web HK Lev Slaný - www.hklevslany.cz
Hlavní sponzoři
partner
 
partner

Aktuální zápas

RKV
Rakovník
SLN
Slaný

5 : 4

(3:0, 1:3, 1:1)
neděle 15.10.2017
» Komentář

Další zápasy

PZK Slaný
PZ Kladno
22.10.2017
17:00
CER Slaný
Černošice
29.10.2017
17:00

Fotokoutek

Reklama

Odkazy

Vítězem Židla Cupu se stal ústecký Slovan, domácí Lvíčata brala páté místo

Martin Augustin, 24.3.2017
Další ročník mládežnického turnaje Židla Cup, který pořádá ve spolupráci s městem Slaný vedení mládežnického úseku klubu, je již minulostí. Z vítězství se radovali mladí hokejisté z Ústí nad Labem, kteří ve finále zdolali Pardubice. Domácí Lvíčata tentokrát vypadla již ve čtvrtfinále a náladu si spravila alespoň v bojích o konečné umístění, kde vyválčila pátou příčku. Celý víkend okořenila i osobní přítomnost patrona turnaje, Marka Židlikého, který opět zajistil krásné ceny pro nejlepší hráče.

Slánské naděje odehrály všechny tři zápasy v základní skupině A již v pátek. Do turnaje Lvíčata vstoupila výhrou 5:2 nad pražskou Hvězdou (4x Burda, Vašák) a následně zdolala 3:0 také Znojmo (Burda, Cichoň, Židlický). V posledním duelu skupinové fáze ale domácí hokejisté podlehli 1:3 Strakonicím (Pražák).

V sobotu odpoledne Slaňáky čekalo čtvrtfinále s Pardubicemi. A utkání, které na turnajích vždy rozhoduje o úspěchu, či neúspěchu, bohužel skončilo jejich porážkou 1:3 (Šmahel). Lvíčata samozřejmě byla z nešťastné prohry velmi smutná, ale ještě se musela soustředit na nedělní zápasy o konečné umístění, což se jim nakonec podařilo. Slánští hokejisté tak nejprve přehráli 3:2 Hvězdu (Šmahel, Burda, Dolejší) a v bitvě o páté místo také 2:1 znojemské Orly (Židlický, Dolejší).

Lvíčata navíc zabodovala při udílení individuálních ocenění. Cenu pro nejlepšího brankáře turnaje si vychytala Bára Hromádková a Petr Burda se stal nejlepším střelcem.

Konečné pořadí turnaje:

1. HC Slovan Ústí nad Labem
2. HC Dynamo Pardubice
3. HC Strakonice
4. Jungadler Mannheim
5. HK Lev Slaný
6. Orli Znojmo
7. HC Ledeč nad Sázavou
8. HC Hvězda Praha

Shrnutí Židla Cupu kamerou Slaný TV a rozhovor s Markem Židlickým:

Jménem organizátorů bychom na závěr rádi poděkovali všem hráčům, rozhodčím, trenérům, vedoucím výprav, rodičům, organizátorům a divákům za krásně strávený propršený víkend v naší slánské hokejové hale!


hodnocení článku  12345
Aktuální hodnocení (jako ve škole): 2,86 (hlasovalo 268 fanoušků)
Informace o autorských právech a ochraně osobních údajů  • Přidej k oblíbeným  • RSS RSS kanál
© Copyright 2006 - 2017 eSports.cz  • nowonet.com  • UHK UK - Lev Slaný. Tip: Online ruleta, Zážitky jako dárky

Nářadí //  Domy na klíč //  ČOV //  Subaru //  Treková kola //  Avon //  Žaluzie, rolety, markýzy //  Hyundai, Ford, Opel, Nissan // Aktuální názory a rady pro hokej online.

TOPlist