Oficiální web HK Lev Slaný - www.hklevslany.cz

Oficiální web HK Lev Slaný - www.hklevslany.cz
Hlavní sponzoři
partner
 
partner

Aktuální zápas

RKV
Rakovník
SLN
Slaný

5 : 4

(3:0, 1:3, 1:1)
neděle 15.10.2017
» Komentář

Další zápasy

PZK Slaný
PZ Kladno
22.10.2017
17:00
CER Slaný
Černošice
29.10.2017
17:00

Fotokoutek

Reklama

Odkazy

Krajská liga se bude hrát novým systémem. 16 týmů bude rozděleno na dvě skupiny!

Martin Augustin, 26.4.2017
Zrušení juniorských krajských lig, o kterém nedávno rozhodl Český svaz ledního hokeje, bude mít dopad také na nižší dospělé soutěže. Změnám se nevyhnou ani ty středočeské. Středočeský svaz totiž umožnil klubům, na které mělo rozhodnutí ČSLH dopad, přihlásit své stávající juniorky pod hlavičkou B-týmů do nižší KSM. Přetlak účastníků v této soutěži byl vyřešen rozšířením Krajské ligy na 16 týmů. Ty budou po dohodě klubů rozděleny na dvě skupiny - Západ a Východ.

Vzhledem k rozšíření Krajské ligy v soutěži zůstává i původně sestupující rezerva Mladé Boleslavi. Postup z KSM si pak zajistily Neratovice, ke kterým se na základě rozhodnutí středočeského KSLH přidají také poražení finalisté z Čáslavi a semifinalisté z Kutné Hory a Poděbrad. Otazník pak visí nad startem Jesenice, kterou by v případě nepodání přihlášky nahradila juniorka PZ Kladno.

Týmy budou podle dojezdových vzdáleností rozděleny do skupin Západ (Slaný) a Východ. V nich se nejprve osmička účastníků utká systémem každý s každým doma - venku a navíc se každý jednou poměří i se soupeři ze druhé skupiny. Stávající počet 22 zápasů v základní části tak zůstane zachován. Čtyři nejlepší z každé skupiny si zajistí účast v play off, naopak poslední celky si zahrají baráž s finalisty KSM.

Nový herní systém KLM byl schválen zatím na zkušební dobu dvou let. Další novinkou je, že v případě remízy bude nově následovat pětiminutové prodloužení se třemi hráči na obou stranách tak, jak to známe například z NHL nebo Extraligy. Až poté by přišly na řadu samostatné nájezdy.

Rozdělení do skupin:
Západ: SK Černošice, HC Jesenice/PZ Kladno (jun.), HK Králův Dvůr, HC Junior Mělník, HC Buldoci Neratovice, HC Příbram, HC Rakovník, HK Lev Slaný
Východ: HC Lev Benešov, HK Čáslav, SK Sršni Kutná Hora, BK Mladá Boleslav B, HC Poděbrady, HC Slavoj Velké Popovice, HC Rytíři Vlašim, HC Žabonosy.


hodnocení článku  12345
Aktuální hodnocení (jako ve škole): 2,9 (hlasovalo 226 fanoušků)
Informace o autorských právech a ochraně osobních údajů  • Přidej k oblíbeným  • RSS RSS kanál
© Copyright 2006 - 2017 eSports.cz  • nowonet.com  • UHK UK - Lev Slaný. Tip: Online ruleta, Zážitky jako dárky

Nářadí //  Domy na klíč //  ČOV //  Subaru //  Treková kola //  Avon //  Žaluzie, rolety, markýzy //  Hyundai, Ford, Opel, Nissan // Aktuální názory a rady pro hokej online.

TOPlist