Oficiální web HK Lev Slaný - www.hklevslany.cz

Oficiální web HK Lev Slaný - www.hklevslany.cz
Hlavní sponzoři
partner
 
partner

Aktuální zápas

RKV
Rakovník
SLN
Slaný

5 : 4

(3:0, 1:3, 1:1)
neděle 15.10.2017
» Komentář

Další zápasy

PZK Slaný
PZ Kladno
22.10.2017
17:00
CER Slaný
Černošice
29.10.2017
17:00

Fotokoutek

Reklama

Odkazy

Ve Slaném v úterý proběhla akce Týden hokeje!

Redakce, 20.9.2017
V úterý 19. září navštívilo zimní stadion ve Slaném téměř třicet dětí, které se zúčastnily akce Týden hokeje v rámci svazového projektu Pojď hrát hokej. Martin Procházka – olympijský vítěz z Nagana a čtyřnásobný mistr světa, který od letošní sezóny působí jako šéftrenér mládeže v klubu HK Lev Slaný, budoucí malé hokejisty provedl jejich prvními krůčky na ledě.

Pro děti byl připraven zajímavý a zábavný program na ledě i mimo něj a každý účastník si navíc odnesl hodnotný dárek v podobě reprezentačního dresu. Rodiče se seznámili s výhodami hraní hokeje, které dětem přináší v jejich fyzickém a osobnostním vývoji. Fotografie z akce od Romana Mareše naleznete na Facebooku.

Pokud chcete i Vy, aby se Vaše dítě naučilo bruslit a vyzkoušelo si hokej, neváhejte kdykoliv navštívit náborové hodiny na slánském zimním stadionu. Náborové tréninky probíhají každé úterý a čtvrtek od 15 hodin a osobně je vede Martin Procházka!


hodnocení článku  12345
Aktuální hodnocení (jako ve škole): 2,79 (hlasovalo 71 fanoušků)
Informace o autorských právech a ochraně osobních údajů  • Přidej k oblíbeným  • RSS RSS kanál
© Copyright 2006 - 2017 eSports.cz  • nowonet.com  • UHK UK - Lev Slaný. Tip: Online ruleta, Zážitky jako dárky

Nářadí //  Domy na klíč //  ČOV //  Subaru //  Treková kola //  Avon //  Žaluzie, rolety, markýzy //  Hyundai, Ford, Opel, Nissan // Aktuální názory a rady pro hokej online.

TOPlist