Oficiální web HK Lev Slaný - www.hklevslany.cz

Oficiální web HK Lev Slaný - www.hklevslany.cz
Hlavní sponzoři
partner
 
partner

Aktuální zápas

RKV
Rakovník
SLN
Slaný

5 : 4

(3:0, 1:3, 1:1)
neděle 15.10.2017
» Komentář

Další zápasy

PZK Slaný
PZ Kladno
22.10.2017
17:00
CER Slaný
Černošice
29.10.2017
17:00

Fotokoutek

Reklama

Odkazy

Jak si o víkendu vedla naše přípravka?

Martin Augustin, 26.9.2017
Do svých soutěžích již zasáhli také naši nejmenší hokejisté, kteří během uplynulého víkendu absolvovali turnaje v minihokeji. Zatímco přípravka 3. třídy si zahrála v Benešově, tak starší čtvrťáci se představili na domácím stadionu. V článku naleznete hodnocení od členů realizačních týmů našich výběrů.

Trenér Dušan Kříž k turnaji 3. třídy v Benešově:

Co se hry týče, tak A-tým sehrál dva vydařené zápasy. Proti Benešovu jsme tahali za kratší konec už de facto od začátku zápasu, ale dokázali jsme si i presto vytvořit nemálo šancí. Bohužel jen málo skončilo za zády šikovného benešovského gólmana. Se Slavií jsme to naopak byli my, kdo diktoval tempo hry de facto od začátku do konce a z tohoto klání jsme si odnesli vítězství. Tedy jedna prohra a jedna výhra. Za mě spokojenost, kluci si zahráli a podali chvalitebný výkon.

Vedoucí mužstva Jana Hrachová k turnaji 4. třídy ve Slaném:

Naši hokejisté zahajovali turnaj v minihokeji na domácím stadionu. V sobotu hostili přípravku z Žebráku, Příbrami a Sedlčan. V prvním zápase prohráli s nejsilnějším soupeřem turnaje, Příbramí. Vzhledem k příchodu nových hráčů, se v prvním a druhém utkání borci sehrávali. V posledním zápase se mužstvo dočkalo za svoji bojovnost výhry nad mužstvem ze Sedlčan. Tatran Sedlčany již tuto sobotu pořádá 2. kolo turnaje, tak věřím, že se naše kvality konečně ukáží.


hodnocení článku  12345
Aktuální hodnocení (jako ve škole): 2,89 (hlasovalo 55 fanoušků)
Informace o autorských právech a ochraně osobních údajů  • Přidej k oblíbeným  • RSS RSS kanál
© Copyright 2006 - 2017 eSports.cz  • nowonet.com  • UHK UK - Lev Slaný. Tip: Online ruleta, Zážitky jako dárky

Nářadí //  Domy na klíč //  ČOV //  Subaru //  Treková kola //  Avon //  Žaluzie, rolety, markýzy //  Hyundai, Ford, Opel, Nissan // Aktuální názory a rady pro hokej online.

TOPlist