Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
rozpis ledu
náborProhra se Spartou starší žáky bolela

09.10.2018 | Helena Šimáčková

Nelítostný souboj o první příčku v tabulce skupiny 20 svedli slánští starší žáci s favoritem soutěže, pražskou Spartou, v sobotním utkání 4. kola Krajské ligy starších žáků.

4. kolo | Sobota 06.10.2018, 14:30
 

HK Lev Slaný - HC Sparta Praha

2:4

2:2, 0:1, 0:1

Branky a nahrávky : 3. Roule (Šmahel),  20. Role ( Šmahel) - 13. Majeský (Byakov), 17. Jakab (Žemlička), 25. Halbych, 57. Marcin (Brož). Vyloučení: 10:8. Využití: 0:1. Diváků: 35.

HK Lev Slaný: Hrabák - Šimáček, Čadek, Los, Pražák, Šmahel, Roule, Pachman, Vašák, Holec, Přistoupil, Kovář, Drsek, Dolejší.

HC Sparta Praha: Kogler - Hesová, Marcin, Vrabec, Byakov, Novák, Mack, Majeský, Bažev, Brož, Pirs, Žemlička, Skuratov, Jakab, Halbych, Kasanda, Poláček.

Komentář
 
 
 

Vedení v zápase se ujali domácí brzo, hned v 3. minutě úvodní části za asistence Miroslava Šmahela skóroval do soupeřovi branky Vojtěch Roule. K nelibosti domácích hráčů i diváků se soupeřům podařilo ve 14. minutě šťastně  vyrovnat a v 18. minutě přesunout vedení na svoji stranu. Slánští,  po zasloužené herní  převaze úvodní části utkání,  dokázali odpovědět  necelou  minutu před sirénou vyrovnávací brankou, kterou zařídili opět  Vojta Roule s asistencí Míry Šmahela. To však bylo ze strany domácích,  co se týče úspěšného skórování, vše. 

V další řadě povedených akcích a šancí se naši borci nedokázali prosadit i přesto, že byli favorizované Spartě více než vyrovnaným soupeřem. Hosté však své šance využít dovedli, a tak se ve 25. minutě 2. třetiny ujali opět  vedení. Pokud byla Lvíčata od dob minihokeje, kdy dokázala  Pražany porazit několikrát, k vysněnému vítězství nad Spartou blízko a zaslouženě,  byl to tento sobotní zápas. Bohužel vítěztví vybojovat nedokázali, naopak soupeř několik minut před koncem utkání pečetil výsledek další bankou do naší sítě.  

Pochvala za výborný a bojovný výkon přeci jen trochu kazí řada vyloučení na straně domácích, která stála Slaňáky řadu sil a možná i vítězství. Po třetinách 2:2, 0:1, 0:1 se rozcházely týmy s konečným, pro slánské barvy bolestivým a možná i trochu nespravedlivým, skóre 2:4

Aktuální články
Letní příprava mládežnických týmů

Níže naleznete rozpisy letních tréninků všech mládežnických týmů HK Lev Slaný.

 
V pátek bude rozehrán další ročník Židla Cupu!

Další ročník úspěšného hokejového turnaje  ŽIDLA CUPu se bude odehrávat na zimní stadionu ve Slaném  již tento...

 
Dorost na konci sezóny zabral a obsadil třetí místo

V závěrečném kole Regionální ligy dorostu zajížděli slánští dorostenci na led Černošic k přímému souboji o jistotu...

 
tým ročníku 2011 veze z Vlašimi zlato!!!
 
Slánské Lvy čeká čtvrtfinále krajské ligy mužů
 
Ve Slaném opět proběhla náborová akce Týden hokeje!
 
Přijďte ve středu 23. ledna od 16:00 na slánský zimní stadion na akci Týden hokeje
 
Slánští starší žáci vzali Letcům z Letňan křídla až v závěrečné 3. třetině
 
Utkání roku je zde!
 
Dorost vyloupil Popovice
 
Utkání
A tým | Neděle 27.01.2019, 17:00
19. kolo
5:0
Slaný - Žabonosy
 
A tým | Sobota 02.02.2019
20. kolo
5:9
Poděbrady - Slaný
 
A tým | Neděle 10.02.2019, 17:00
21. kolo
Slaný - Neratovice
 
A tým | Sobota 16.02.2019, 17:00
22. kolo
Králův Dvůr - Slaný
 
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS