Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

5. kolo | Sobota 13.10.2018, 11:00

Rytíři Kladno - HK Lev Slaný

3:3

1:2, 0:0, 2:1

Branky a nahrávky: 16. Šíma, 56. Šíma, 57. Černý - 8. Dolejší, 18. Vašák (Šmahel), 48. Dolejší (Šmahel). Vyloučení: 4:7. Využití: 0:1.

Rytíři Kladno: Tuláček, Kozlík, Svoboda, Votava, Petřík, Špecián, Hasman, Kupčo, Šíma, Šátek, Sém, Černý, Dymák, Maxa, Treutner.

HK Lev Slaný: Hrabák - Šimáček, Čadek, Los, Pražák, Šmahel, Roule, Pachman, Vašák, Holec, Přistoupil, Jašurek David, Jašurek Tomáš, Kovář Filip, Drsek, Dolejší Jan.

Komentář

Kladenský tým  měl zejména v první třetině nad našimi borci převahu. Vedení se však překvapivě ujali hosté, v 8. minutě  úvodní třetiny skóroval  za záda domácího brankáře  Jan Dolejší.  Domácí tým vytěžil z herní převahy v 16. minutě vyrovnání, ovšem skóre se ještě do první sirény podařilo změnit ve prospěch hostí. V 18. minutě po asistenci Míry Šmahela zakončil do sítě domácích Tomáš Vašák.

Druhé dějství přineslo řadu šancí na obou stranách, ale hlavně díky opět skvělému výkonu v celém zápase  slánského golmana Jana Hrabáka,  se skóre nezměnilo. Napínavá třetí třetina přinesla v 48. minutě po nádherné akci střelce Jana Dolejšího a nahrávače Míry Šmahela dvojbrankové vedení pro slánské barvy.

Do závěrečného hvizdu zbývali cca 4 minuty a všichni věřili, že si Slaňáci odvezou v kladenské ČEZ arény vítězné dva body. Bohužel náporu kladenský rytířů v závěru zápasu nedokázali  hosté odolat,  a tak v 56. minutě soupeř snížil,  a  tři minuty před koncem vyrovnal. S konečným výsledkem 3:3 (po třetinách 1:2, 0:0, a 2:1) odcházeli Slánští do kabin zklamáni, ovšem nezaujatý fanoušek by ho určil jako spravedlivý.

Aktuální články
tým ročníku 2011 veze z Vlašimi zlato!!!

Za účasti týmů Žďár nad Sázavou, Vlašim, Tábor a Lev Slaný proběhl v neděli 17.03 memoriál Petra Holého ve Vlašimi

Slánské Lvy čeká čtvrtfinále krajské ligy mužů

Až do posledního víkendového utkání nebylo jasné, které týmy se budou radovat z postupu do play off a komu naopak sezóna skončí....

Ve Slaném opět proběhla náborová akce Týden hokeje!

V pořadí již šestá celorepubliková akce Týden hokeje, která je pořádána v rámci projektu „Pojď hrát hokej“ společně s Český...

Přijďte ve středu 23. ledna od 16:00 na slánský zimní stadion na akci Týden hokeje