Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
rozpis ledu
nábor

Nejhorší prohru letošní sezóny si odvezli slánští starší žáci ze Sparty.

07.11.2018 | Helena Šimáčková

Po nadějném prvním vzájemném zápase s lídrem soutěže, kdy slánští starší žáci na domácím ledě  převedli bojovný výkon a k vytouženému  vítězství nad pražskou Spartou byli opravdu blízko (prohra 2:4), byl další duel se Sparťany plný očekávání.

9. kolo | Neděle 04.11.2018, 13:45

HC Sparta Praha - HK Lev Slaný

9:2

3:1, 2:1, 4:0
Diváci: 64

HC Sparta Praha: Kogler, Hesová, Marcin, Vrabec, Byaov, Novák, Mack, Majeský, Hájek, Bažev, Brož, Pirs, Žemlička, Skuratov, Kasanda, Zenker

HK Lev Slaný: Hrabák, Šimáček, Čadek, Los, Pražák, Drsek, Šmahel, Roule, Pachman, Vašák, Holc, Přistoupil, Kindl, Kovář, Kosteckiy, Doeljší, Ganich

Komentář

Začátek utkání se Slaňákům povedl skvěle. Hned v  1. minutě se podařil samostatný únik Miroslavu Šmahelovi, který svou bekendovou kličkou přemohl sparťanského golmana. Bohužel opět díky zbytečným vyloučením se domácí dostávali do přesilových her, ze kterých vytěžili nejdříve vyrovnání a  do konce třetiny zvýšení náskoku nejdříve o jednu a v úplném závěru první ho dějství  už o dvě branky.
Druhá třetina přinesla  po povedené individuální akci  Tomáše Pachmana, který ve 25 min.pronikl do útočného pásma a skóroval zpoza branky,  snížení na 2:3. To bylo ovšem ze strany slánských Lvíčat gólově vše.  Zbytek utkání bylo  k vidění jen mnoho  nepřesností, zmařených šancí, řadu vyloučení  a zvyšování skóre ze strany soupeře.  Góly se i přes výborný výkon slánského brankáře začaly sypat jeden za druhým. Potupnou desítku Lvíčata  neutržila jen díky závěrečné siréně. Konečný ostudný výsledek  9:2
(po třetinách 3:1, 2:1 a 4:0) neodpovídá výsledku, kterým by  mělo skončit utkání prvních dvou týmů tabulky.

Aktuální články
tým ročníku 2011 veze z Vlašimi zlato!!!

Za účasti týmů Žďár nad Sázavou, Vlašim, Tábor a Lev Slaný proběhl v neděli 17.03 memoriál Petra Holého ve Vlašimi

Slánské Lvy čeká čtvrtfinále krajské ligy mužů

Až do posledního víkendového utkání nebylo jasné, které týmy se budou radovat z postupu do play off a komu naopak sezóna skončí....

Ve Slaném opět proběhla náborová akce Týden hokeje!

V pořadí již šestá celorepubliková akce Týden hokeje, která je pořádána v rámci projektu „Pojď hrát hokej“ společně s Český...

Přijďte ve středu 23. ledna od 16:00 na slánský zimní stadion na akci Týden hokeje