Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
rozpis ledu
náborŽáci přivezli ze Zbraslavi pouze bod

27.11.2018 | Helena Šimáčková

V úvodním představení nadstavbové části ligy starších žáků skupiny „B“ čekal na slánské starší žáky spíše neznámý a nevyzpytatelný soupeř – TJ Slavoj Zbraslav.

11. kolo | Neděle 25.11.2018, 12:00 | ZS Nikolajka
 

HC Slavoj Zbraslav - HK Lev Slaný

4:4

Komentář
 
 
 

Postupová skupina bohužel utekla našim žákům jen o jediný bod. Starší žáci se umístili s patnácti body na 2. místě základní části soutěže a jediným soupeřem, které je dokázal pokořit byla 2x pražská Sparta. Mladším žákům, kteří tvoří tým teprve první sezónu se v úvodní části soutěže tolik nedařilo – 5. místo se třemi body odsunulo slánské žáky na první nepostupové místo v nadstavbové části soutěže.

Ale ani skupiny „B“ – SŽ a „D“- MŽ nepřinášejí nezajímavé soupeře. V této části se žáci střetnou s týmy jako jsou SC Kolín, HC Poděbrady, HC Rytíři Vlašim, HC Letci Letňany, TJ Slavoj Zbraslav, které za celé své působení, ať už v minihokejích nebo předešlých sezónách, nepotkali vůbec nebo jen ojediněle.

Právě poslední jmenovaný tým prověřil slánská Lvíčata jako první. Ne příliš vábný zbraslavský stadion na Nikolajce přivítal k nedělnímu utkání nejdříve mladší žáky, kteří podlehli vysokým výsledkem 20:2 a poté v pravé poledne vstoupili na led starší žáci.

První třetina přinesla výsledek, který bohužel neodpovídal předvedené hře. Slaňáci nedokázali využít herní přesily, kterou si zejména první útočná formace vytvořila a několikrát nevyužila vyložené šance. Naopak zbraslavským se podařilo skórovat hned 2x.

Ani druhé dějství nepřineslo úsměv na tváře slánských hráčů, trenérů ani rodičů. Po delším tlaku před soupeřovou brankou se v 16. minutě sice podařilo z hole Václava Kindla za asistence Tomáše Pachmana snížit, ale domácí po samostatném úniku v 33. min opět zvýšili své vedení.

V závěrečné třetině trenéři přistoupili ke stažení hry pouze na dvě pětky a jejich rozhodnutí přineslo zasloužený úspěch. Snížení v 45. minutě zařídil Jan Dolejší ( as. V. Roule, J. Los) , vyrovnání Míra Šmahel (as. Jan Dolejší) a skvělý obrat dokonal povedenou střelou opět Jan Dolejší ( as. Vojta Roule). Vyhrocené závěrečné minuty plné tvrdých soubojů a střetů na obou stranách dokázali zúročit ve svůj prospěch domácí, kteří po nepříjemném tlaku před naší bránou vyrovnali na konečných 4:4. První nadstavbové střetnutí tak skončilo po třetinách (2:0, 1:1. 1:3) remízou.

Aktuální články
Rozjeté áčko zastavil Rakovník

V rámci třináctého kola RLM hostili Lvi na svém ledě tým z Rakovníka a chtěli navázat na sérii šesti výher v řadě. Proti dobře...

 
Výhru dorostu v Kutné Hoře dirigoval Zukriegel

Osmé kolo nadstavby RLD poslalo slánské dorostence na led Kutné Hory, kde v neděli 9.prosince odehráli od 17.30hod. utkání s...

 
Gólová kanonáda v podání starších žáků

Spíše střelbu na střelnici než hokejový zápas připomínalo nedělní utkání starší žáků s hokejisty Velkých Popovic. ...

 
Áčko jede! Tentokrát to odnesla Příbram
 
Dorost veze z Černošic 3 body
 
Vítězná serie Áčka pokračuje
 
Střelecká mizerie dorostu nekončí
 
Rozhovor s Pavlem Štechmüllerem
 
Dorost nestačil na Popovice
 
Rozhovor s Vladimírem Kamešem
 
Utkání
A tým | Neděle 02.12.2018, 17:00
12. kolo
7:4
Slaný - Příbram
 
A tým | Neděle 09.12.2018, 17:00
13. kolo
1:4
Slaný - Rakovník
 
A tým | Neděle 16.12.2018, 17:00
14. kolo
VS.
Slaný - Velké Popovice
 
A tým | Sobota 22.12.2018
15. kolo
VS.
Mladá Boleslav B - Slaný
 
 
HK Lev Slaný - kontakt: ogys@centrum.cz  RSS