Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
rozpis ledu
náborSlánští starší žáci vzali Letcům z Letňan křídla až v závěrečné 3. třetině

07.01.2019 | Helena Šimáčková

Po posledním utkání loňského roku, kdy slánští starší žáci po nepříznivém začátku zápasu, dokázali velmi bojovným výkonem otočit stav utkání s nepříjemnými Benátkami (pozn. 8:6) , skončili ke konci roku 2018 na prvním místě tabulky v bojích u místění  nadstavbové části soutěže ligy starších žáků. V tomto předvánočním zápase   heroickým výkonem zazářil „malý-velký“ muž našeho týmu Miroslav Šmahel, který si do své sbírky nadělil neskutečných šest branek a jednu asistenci.

19. kolo | Sobota 05.01.2019
 

HC Letci Letňany - HK Lev Slaný

1:6

1:1,0:1,0:4
Komentář
 
 
 

K vítěznému ukončení první série zápasů této části chybí Slaňákům již jen odložený zápas s pražskou Kobrou, který se uskuteční koncem měsíce ledna. Pokud i ten zvládnou úspěšně, zůstane jediný skalp slánských starších žáků r. 2018 na hokejkách pražské Sparty Praha, která je jako jediná zatím v letošní sezóně dokázala 2x porazit. Tyto výsledky můžeme považovat za více než uspokojivé, obzvláště ke skutečnosti, že v začátku sezóny zůstalo ze sestavy starších žáků pouze torzo v podobě pouhých osmi hráčů. Za tyto výkony musíme našich starším žákům velmi poděkovat a popřát stejně úspěšný rok 2019.

První utkání v novém roce zaválo Slaňáky k dalšímu doposud neznámému soupeři, na led pražských Letňan. Protože Letci Letňany usilovali o postupovou skupinu naší soutěže, a stejně tak jako my neuspěli, předpokládal se v sobotním utkání bojovný a vyrovnaný výkon.

Úvod utkání vyšel našim borcům výborně, hned z prvního střídání se dokázal úspěšně prosadit, kdo jiný než, Míra Šmahel. Tento rychlý gól ale zřejmě „uspal“ na značnou část utkání celý slánský tým. K vidění byla řada nepřesností, chyběly povedené kombinace i úspěšná zakončení. Naopak soupeři jsme dovolili v 7. min první části vyrovnat. Menší zlepšení hry v druhé třetině přineslo znovu z hole Míry Šmahela za asistence Václava Kindla, odskočení o jednu branku.

Probuzení a procitnutí přišlo až v posledním dějství, kdy Slaňáci konečně přebrali taktovku utkání a předváděli svoji hru. Hned v úvodu třetí třetiny se po krásné kombinační akci prosadil Tomáš Pachman (as. M. Šmahel, V. Kind), v 54 min. zavěsil do sítě soupeře Vojta Roule (as.J. Doleší). Další zvýšení skóre následovalo v 55. minutě po střele Jana Dolejšího (as. M. Šmahel) a závěrečnou trefu a další hattrick sezóny připsal na své konto Míra Šmahel. První krok v novém roce byl tedy pro slánské barvy i tentokrát úspěšný - utkání skončilo konečným výsledkem 1:6 ( po třetinách 1:1, 0:1 a 0:4)

Aktuální články
Letní příprava mládežnických týmů

Níže naleznete rozpisy letních tréninků všech mládežnických týmů HK Lev Slaný.

 
V pátek bude rozehrán další ročník Židla Cupu!

Další ročník úspěšného hokejového turnaje  ŽIDLA CUPu se bude odehrávat na zimní stadionu ve Slaném  již tento...

 
Dorost na konci sezóny zabral a obsadil třetí místo

V závěrečném kole Regionální ligy dorostu zajížděli slánští dorostenci na led Černošic k přímému souboji o jistotu...

 
tým ročníku 2011 veze z Vlašimi zlato!!!
 
Slánské Lvy čeká čtvrtfinále krajské ligy mužů
 
Ve Slaném opět proběhla náborová akce Týden hokeje!
 
Přijďte ve středu 23. ledna od 16:00 na slánský zimní stadion na akci Týden hokeje
 
Utkání roku je zde!
 
Dorost vyloupil Popovice
 
Lvíčata 2011 vezou z turnaje na Hvězdě bronz
 
Utkání
A tým | Neděle 27.01.2019, 17:00
19. kolo
5:0
Slaný - Žabonosy
 
A tým | Sobota 02.02.2019
20. kolo
5:9
Poděbrady - Slaný
 
A tým | Neděle 10.02.2019, 17:00
21. kolo
Slaný - Neratovice
 
A tým | Sobota 16.02.2019, 17:00
22. kolo
Králův Dvůr - Slaný
 
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS