Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
rozpis ledu
nábor

Áčko nestačilo na Černošice

30.09.2019 | Redakce

Na první venkovní zápas přidělil los cestu do Černošic, které stejně jako slánští získali v obou letošních zápasech plný počet bodů. Jednalo se o reprízu loňského čtvrtfinále play off a očekával se atraktivní hokej. Slánští v první třetině dvakrát vedli, ovšem na celkové vítězství to nestačilo, i když nebyli daleko od vyrovnání, všechny body brali Černošice.

3. kolo | Sobota 28.09.2019, 16:30

HC Černošice - HK Lev Slaný

5:4

4:3,1:0,0:1

Branky: 4. Šalamoun, 15. Červený (Krudenc, Šalamoun), 16. Pulkrab (Hofmeister, Sobotka), 19. Šalamoun (Krudenc), 24. Jobek (Vladyka) - 3. Slabý (Vodička), 4. Sekerka (Ujfaluši), 17. Ujfaluši (Petrus), 59. Sekerka (Slánský).

Vyloučení: 12:10 (24:36) Využití: 0:1.

HC Černošice: Frolík (Formánek) - Vokurka, Staněk, Forman, Sem, Vladyka, Němeček - Mojžíš, Šalamoun, Sobotka - Jobek, Červený, Dimitrov - Krudenc, Pulkrab, Hofmeister.

HK Lev Slaný: Matoušek (Roll) - Vošahlík, Knobloch, Kulich, Slabý, Raclavský, Střeštík - Kasala, Kubinčák, Petrus - Ujfaluši, Sekerka, Slánský - Špičan, Vodička, Lapáček.

Komentář

Zápas, ve kterém se očekával rychlý a kvalitní hokej s větším počtem branek. To se potvrdilo již v první třetině, ve které lvi dvakrát vedli, ale bohužel do kabin odcházeli v poměru 4:3 pro domácí. V utkání bylo rozdáno celkem šedesát trestných minut. Pro oba týmy vyloučení přinesli dvojnásobné přesilovky pět na tři, které se ani jednomu nepodařilo proměnit. A tak v prostřední třetině skórovali pouze domácí a do poslední fáze zápasu šli s dvoubrankovým vedením. Ve třetí třetině se hrál již opatrnější hokej především ze strany domácích, kteří kontrovali vedení a nepouštěli se do větších akcích, jako na začátku utkání. Opatrná hra domácích ovšem přinesla slaňákům snížení v 59. minutě na rozdíl jediné branky, ovšem srovnat se jim to v závaru před Frolíkovou brankou necelou minutu před koncem nepodařilo, a tak domácí zůstávají nadále neporažení a drží první příčku ve skupině Západ.

Slánští lvi se opět představí na své domácí půdě již tuto neděli 6. října od 17:00. Soupeřem bude nováček ligy ze skupiny Východ, a to SC Kolín ,,B", proti kterému budou chtít hráči potvrdit letošní domácí neporazitelnost a získat cenné body do tabulky. Přijďte nás podpořit na cestě za vítězstvím!!