Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
rozpis ledu
nábor

Dorostenci zažili v Popovicích nejhorších 10 minut sezóny

21.10.2019 | Redakce

V posledním kole základní části RLD zajížděli slánští dorostenci na led Velkých Popovic. Hubená slánská sestava s pouhými 11ti hráči do pole a dvěma brankáři velmi dlouho favorita trápila a po dvou třetinách slánští vedli 3:5. První polovina třetí třetiny ovšem přinesla slánským barvám šok v podobě 5ti obdržených branek a dorostenci odjížděli po výsledku 9:6 z Popovic s prázdnou.

9. kolo | Neděle 20.10.2019, 14:30 | Velké Popovice

HC Slavoj Velké Popovice - HK Lev Slaný

9:6

2:2, 1:3, 6:1

Diváci: 65

HC Slavoj Velké Popovice: Průcha, Chlupáček, Horníček, Strejček, Svoboda, Poustecký, Musil, Medřický, Pešek, Štěkl, Serdyuk, Hradil, Valkoun, Štefan

HK Lev Slaný: Stržanovský, Kazatel, Burger, Dufek M., Dufek Š., Mbumaston, Kučera, Antonov, Jirák, Nedvěd, Klubal, Kožíšek

Komentář

Začátek utkání patřil domácím, kteří na začátku šesté minuty vedli už 2:0. Za Lvy se pak ještě v první třetině dvakrát trefil Zdeněk Nedvěd a vrátil slánské do hry.

Druhou třetinu slánští zcela ovládli. Postupně se trefili Kazatel, Jirák a Klubal a jelikož domácí se prosadili pouze jednou, vedli slánští po dvou třetinách 3:5 a měli nakročeno k vítězství, jelikož zejména ve druhé třetině herně dominovali.

Vlažný vstup do třetí třetiny se ovšem slánským výrazně vymstil. Slaňáci jakoby najednou nechtěli hrát, velmi slabý pohyb doháněli fauly a domácí to několikrát dokázali potrestat. V polovině třetí třetiny už domácí vedli 6:5, když využili všechny tři nabídnuté přesilovky. Na vedení domácích ještě slánští reagovali vyrovnávací brankou z hole Adama Jiráka, ale to bylo bohužel vše. Domácí si během minuty vzali vedení zpět a během další minuty už vedli o dvě branky. Zmar slánských dokončili domácí při hře Slaného bez brankáře, když střelou přes celé kluziště skóroval domácí Musil a uzavřel skóre utkání na 9:6.

Slánský dorost tak obsadil s devíti získanými body čtvrté místo ve skupině ''D'' a stejně jako ostatní týmy čeká na rozlosování nadstavbové skupiny.