Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
rozpis ledu
nábor

Starší žáci podlehli na úvod sezóny pražské Slávii, víkend však zakončili výhrou na Hvězdě

09.09.2017 | Helena Šimáčková

K prvnímu mistrovskému utkání v nové soutěži nastoupili starší žáci hned proti těžkému soupeři - a to Slavii Praha. Naši borci se zajisté slavnějšího a zvučnějšího protivníka nezalekli a téměř celý zápas dokázali držet krok. Bohužel v konci zápasu, zejména v druhé polovině poslední třetiny, již síly docházely, čehož náš soupeř dokázal využít a dovedl utkání ke svému vítězství. Po třetinách 1:2, 1:1, 1:3 si odvážení Slávisté své první vítězné body s konečným výsledkem 3:6. Pochvala za snahu a bojovnost patří zajisté celému týmu Lvíčat. Vyzdvihnout ale určitě musíme skvělé výkony obou brankářů - naší stálice Báry Hromádkové a nové posily Vojty Jaňoura, který se po tříletém hostování u kladenských Rytířů vrátil do domovského týmu.

1. kolo | Pátek 08.09.2017, 16:00

HK Lev Slaný - HC Slavia Praha

3:6

1:2, 1:1, 1:3

Branky a nahrávky: 17. Šmahel (Schejbal), 28. Šmahel, 46. Dolejší - 6. Samokhvalov (Hřídel), 19. Topol (Štancl), 28. Sudenko (Topol, Štancl), 45. Štancl (Samokhvalov), 52. Štancl, 53. Hřídel (Samokhvalov). Vyloučení: 4:7. Využití: 0:1. V oslabení: 1:1. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:4, 3:4, 3:6.

Diváci: 45

HK Lev Slaný: Hromádková (Jaňour) - Šimáček, Čadek, Kazatel, Pražák, Kittrell, Šmahel, Schejbal, Vašák, Přistoupil, Kindl, Zukriegel, Dolejší.

HC Slavia Praha: Průcha (Šikýř) - Grents, Málek. Šmíd, Samson, Křivánek, Kulinič, Kříženecký, Tichý, Topol, Samokhvalov, Sudenko, Štancl, Hřídel, Routa.