Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

0:1,1:4,2:2

HC Kobra Praha: Bureš, Žilka, Mol, Stanko, Hromádka, Vlasák, Duchoň, Fáber, Leinweber, Rata, Cibulka, Bartík, Palaščák, Jáchym, Škopek

HK Lev Slaný: Leder, Čadek, Los, Pražák, Drsek, Ganich, Šmahel, Pachman, Vašák, Holec, Starikov, Endris, Kindl, kovář, Kosteckiy, Ambrožewicz

Komentář

Dalším cílem našich starších žáků byl v sobotu zimní stadion Kobra Praha. První dějství utkání nenabídlo divákům žádnou dramatickou zápletku a jediným střelcem třetiny byl Tomáš Vašák, kterému nahrával Jakub Holec, vedli jsme 0:1.
Začátek druhé třetiny byl ve stejně  vyrovnaném výkonu obou týmů. Až v páté minutě dostal nabito Václav Kindl a pohotovou střelou od modré nedal domácímu brankáři šanci a zvýšil tak na 0:2.Ve 29. minutě se domácím podařilo využít závaru před naší bránou, dorazili puk do naší sítě a snížili na 1:2. Hra se opět přelévala od branky k brance a to až do 34. minuty, kdy se po nahrávce Tomáše Vašáka slánský štírek Miroslav Šmahel dostal do samostatného úniku a svojí typickou kličkou zvýšil skóre na 1:3.Necelou minutu nato se role obrátily a Miroslav Šmahel vybídl Tomáše Vašáka do brejku, který ačkoliv byl atakován protihráčem, nic složitého nevymýšlel a z vrcholu kruhu parádní dělovkou propálil puk za záda brankáře domácích. Stav byl 1:4.Minutu před koncem druhé třetiny navýšil ještě vedení na 1:5 Yurij Starikov.
Poslední třetinu gólově zahájil Miroslav Šmahel a posunul skóre na 1:6. Soupeř v polovině  třetí třetiny rozhodně nehodil flintu do žita a puk, který náš brankář odrazil za bránu a který se odrazil od ochranného plexi zpět před naší bránu, domácí ještě zvládli dorazit do naší brány a snížit tak stav na 2:6. Necelých 5 minut před koncem zkompletoval svůj hattrick Tomáš Vašák  střelou na 2:7. Krátce poté jsme se museli domácím bránit ve čtyřech a během této přesilové hry se podařilo soupeři vstřelit poslední branku a upravit tak na konečné skóre 3:7. Celkově byla hra obou týmů vyrovnaná o čemž svědčí i poměr střel na bránu 28:32 v náš prospěch.