Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

16. kolo | Sobota 18.11.2017, 09:00

HC Rakovník - HK Lev Slaný

6:10

2:3, 2:5, 2:2

Branky a nahrávky: 14. Šabata (Staněk), 16. Bodinger (Lev), 26. Lev (Bodinger), 31. Ruchař (Bodinger), 49. Lev (Ruchař), 55. Lev (Michal) - 6. Přistoupil  (Šmahel), 10. Zukriegel (Pražák), 18. Zukriegel (Pražák), 27. Zukriegel (Šmahel), 34. Mazur (Dolejší), 37. Dolejší (Mazur), 39. Šmahel (Přistoupil), 40. Šmahel, 44. Zukriegel (Muchka), 46. Zukriegel.
Vyloučení: 10:4, Využití: 5:2.

HC Rakovník: Rakovník - Růžička, Vondráček, Pokorný, Staněk, Šabata, Ruchař, Lev, Drsek, Vlasjuk, Michal, Bodinger.

HK Lev Slaný: Hromádková - Šimáček, Čadek, Mazur, Kazatel, Pražák, Muchka, Šmahel, Vašák, Přistoupil, Kindl Zukriegel, Dolejší, Antonov.

Komentář

Střeleckou smůlu starší žáci snad konečně zahnali v sobotním utkání a poprvé v sezóně vyhráli dvouciferným výsledkem. Rivalovi z Rakovníka nandali Slaňáci "desítku". Po vyrovnané první třetině, kdy jsme se ještě přetahovali o výsledek, následovala druhá, ve kterém jsme se konečně dokázali prosadit i střelecky a do kabin jsme odcházeli již s čtyřbrankovým rozdílem. V posledním dějství padly na každé straně dvě branky a tím se výsledek korigoval na konečných 6:10 (po třetinách 2:3, 2:5, 2.2). Již tradičně se v utkání s Rakovníkem daří našemu útočníkovi - Dominikovi Zukriegelovi, který svým výkonem tentokrát dokázal soupeři  nasázet dokonce pět branek, včetně poslední desáté. Věříme, že na této střelecké vlně zůstanou Lvíčata hodně dlouho.