Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

21. kolo | Neděle 17.12.2017, 12:30

HK Kralupy nad Vltavou - HK Lev Slaný

2:2

0:2, 1:0, 1:0

Branky a nahrávky: 30. Šíma, 47. Cihelka (Vorlíček) - 2. Mazur (Kittrell), 6. Zukriegel (Vašák)

HK Kralupy nad Vltavou: Němec - Sypecký, Kunt, Pírek, Krejčí, Čech, Šmíd, Bláža, Černý, Albrecht, Cihelka, Vorlíček, Kašák, Mládek,Krátký, Voljanskij, Farkaš, Šíma

HK Lev Slaný: Hromádková, Jaňour, Šimáček, Čadek, Mazur, Kazatel,Pražák, Muchka, Šmahel,Vašák, Zukriegel, Kittrell, Dolejší Antonov.

Komentář

V nedělním zápase zavítala slánská Lvíčata na led  Kralup na Vltavou, kde je  čekal náročný protivník. Slaňáci se ovšem do svého soupeře pustili statečně a již v 6. minutě získali dvojbrankové vedení. Věděli jsme, že udržet získaný náskok s kralupským soupeřem bude opravdu těžké. Náš tým oba dva dny hrál pouze v počtu 12-ti hráčů, a tak síly občas docházely. Slánští lvi, ale bojovali statečně a dokázali na ledě Kralup uhájit alespoň remízový stav. V posledním mistrovské utkání tohoto roku se tedy týmy rozešly opět nerozhodným výsledkem 2:2 (minulý vzájemný zápas 1:1) po třetinách 0:2, 1:0 a 1:0.

Za převedené výkony v obou víkendových zápasech zaslouží Slaňáci velkou pochvalu.

Aktuální články
LVI TVOŘÍ TÝM JUNIORŮ

Po více než čtvrtstoletí bude na slánském zimním stadionu působit tým juniorské kategorie, čímž HK LEV zajistí plynulý přechod svých...