Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
rozpis ledu
náborSlánský dorost vstoupil do soutěže vítězně!

10.09.2018 | Vladimír Kazatel

V sobotu 8. září bylo odehráno první kolo Regionální ligy dorostu a slánští pro sebe získali první 3 body na ledě Loun. Po nepříliš přesvědčivém výkonu zvítězili 5:4.

1. kolo | Sobota 08.09.2018
 

HC Slovan Louny - HK Lev Slaný

4:5

0:0, 2:3, 2:2

HC Slovan Louny:

HK Lev Slaný: Stržanovský - Schejbal, Flamík, Brhel, Rajniš, Kazatel, Mazur, Melichna, Mbumaston, Dufek Š., Dufek M., Trojna, Lorenc, Zukriegel, Kožíšek, Vašák.

Komentář
 
 
 

V první třetině, která nenabídla jediný gólový moment, se hráči Slaného spíše hledali a soupeře pouštěli poměrně jednoduše do šancí a za bezbrankový stav po první třetině tak vděčili hlavně brankáři Stržanovskému, který zlikvidoval mnoho střel soupeře.

Ve druhé třetině už ale Stržanovský čisté konto neudržel a do vedení šli Lounští, když se v čase 21:59 prosadil Velhartický. Vedení Loun trvalo necelých pět minut, jelikož v čase 26:34 vyrovnal slánský Denis Mbumaston. První vstřelený gól Slánské patřičně povzbudil a náš tým předváděl ve zbytku prostřední části hry  výrazně lepší výkon, než v třetině první. V čase 31:22  vstřelil slánský Kožíšek druhou branku (asistence Lorenc) a byli to Slánští, kteří herně jednoznačně dominovali. Z tlaku však nastřelili pouze dvě tyčky, což soupeř v čase 37:48 potrestal vyrovnávající brankou. Ještě před odchodem do šaten vrátil slánským vedení Š. Dufek, který tečoval střelu Kazatele od modré. Po druhé třetině se tak šlo do šaten za stavu 2:3.


Po devíti minutách třetí třetiny odskočili Slánští soupeři na rozdíl dvou branek, když se v čase 48:52 prosadil Trojna (asistence Mbumaston). Odpověď Lounských však přišla brzy, když se v čase 50:08 prosadil Srb a to po jediné chybě jinak skvěle chytajícího Stržanovského. Do dvoubrankového vedení se Slánští vrátili po dalších 80ti vteřinách, kdy se podruhé prosadil Mbumaston (asistence Brhel). Když pak rozhodčí vyloučil dvě a půl minuty před koncem utkání domácího Kašpara, zdálo se, že Slánští utkání v pohodě dohrají a nepřipustí žádné zkorigování skóre ze strany domácích. V přesilovce se ovšem neprosadili a naopak 17 vteřin před koncem byl vyloučen slánský Melichna. Lounští si vyžádali oddechový čas a při hře bez brankáře ještě dokázali 2 vteřiny před koncem snížit na konečných 4:5.

I přes ne příliš přesvědčivý výkon, který Slánští v prvním kole podali, přivážejí domů první tři body. Dalším soupeřem slánského dorostu je tým Litvínova „B“, který slánští přivítají v neděli 16. září od 14.30hod na slánském ledě. Litvínov porazil v prvním kole Bílinu 5:2 a do Slaného přijede hájit roli favorita skupiny.


Aktuální články
Martin Procházka zve děti a rodiče na akci Týden hokeje!

Na akci Týden hokeje, která se koná ve čtvrtek 20. září, Vás prostřednictvím videa zve také olympijský vítěz z Nagana a čtyřnásobný...

 
Dorost favorita nepřekvapil, Litvínovu podlehl 2:7

V neděli 16. září sehrál slánský dorost první soutěžní utkání na slánském ledě. Nastoupil proti favorizovanému Litvínovu „B“...

 
Nová sezóna začíná!

Prázdniny pomalu končí a děti se vrátí nejen do škol, ale hokejisté i na zimní stadiony. Ne jinak tomu je i ve Slaném. Některé týmy...

 
Přijďte ve čtvrtek 20. září od 16:00 na slánský zimní stadion na akci Týden hokeje
 
Letní příprava mládežnických mužstev
 
Židla Cup ročníků 2004 vyhráli orli z Martina, Lvíčatům těsně unikly medaile
 
Velikonoční prázdniny zpestří mladým hokejistům Židla Cup
 
FOTO: Židla Cup pro ročníky 2009 vyhráli malí Slávisté, Lvíčata brala páté a osmé místo
 
Židla Cup letos poprvé ve dvou kategoriích, mladší hokejisté se utkají již tento víkend!
 
Lvi se v Benešově střelecky neprosadili a sezóna pro ně končí v semifinále
 
Utkání
A tým | Pátek 23.02.2018, 18:00
ČF2
3:2
Slaný - Mělník
 
A tým | Středa 28.02.2018, 18:00
SF1
4:2
Benešov - Slaný
 
A tým | Sobota 03.03.2018, 17:30
SF2
2:0
Slaný - Benešov
 
A tým | Neděle 04.03.2018, 17:00
SF3
5:0
Benešov - Slaný
 
 
HK Lev Slaný - kontakt: ogys@centrum.cz  RSS