Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
rozpis ledu
nábor

Rozjeté áčko zastavil Rakovník

10.12.2018 | Vladimír Kazatel

V rámci třináctého kola RLM hostili Lvi na svém ledě tým z Rakovníka a chtěli navázat na sérii šesti výher v řadě. Proti dobře bránícímu soupeři, kterého podpořil skvělým výkonem brankář Burgr se však střelecky trápili a padli 1:4

13. kolo | Neděle 09.12.2018, 17:00 | Slaný

HK Lev Slaný - HC Rakovník

1:4

0:2, 1:1, 0:1
Diváci: 128

HK Lev Slaný: Matoušek, (Oliva), Kulich, Voháňka, David, Slabý, Vošáhlík, Vodička, Raclavský, Kubinčák, Tuček, Malát, Sekerka,Cigánik, Lapáček, Špican, Kasala

HC Rakovník: Burgr, (Joska), Mikeš, Zuska, Vyskočil, Hulcr, Vlk, Krejčí, Grill, Okegawa, Tolkner, Hegenbart, Ságner, Nosek, Kounovský, Macháček, Kratochvíl, Šroubek, Nekvinda

Komentář

Lvi se do utkání vrhli s obrovskou chutí a během první minuty si vytvořili hned dvě šance. Nicméně první v první šanci netrefili slánští burgrovu klec a druhou Burgr zlikvidoval. V osmé minutě byl před Burgrem slánský Vlček, ale i s touto šancí si rakovnický brankář poradil. Hrál se oboustranně útočný hokej. První branku viděli diváci bohužel ve slánské brance. Ve čtrnácté minutě hledal v úniku Šroubek Macháčka, ale tuto přihrávku si nešťastně srazil do vlastní branky jeden ze slánských obránců – 0:1. V 17. minutě našel volného Lapáčka před brankou Burgra Kasala, ale i z tohoto souboje vyšel hostující brankář vítězně. V závěru třetiny zvýšil Okegawa po přihrávce Vyskočila na 0:2

Úvod druhé třetiny přinesl přesilovky na obou stranách. Branku však slánský stadion neviděl. Ve 25. minutě se dostal do úniku hostující Ságner a zvýšil na 3:0 z pohledu hostů. První a jediná branka Slaného přišla v polovině utkání. Špican vybojoval kotouč za brankou v obranném pásmu hostů, našel volného Sekerku a ten snížil na 1:3. Branka nás výrazně povzbudila a závěr druhé třetiny patřil jednoznačně Lvům. Naše šance však vždy ztroskotaly na skvěle chytajícím rakovnickém Burgrovi, který někdy i s dávkou štěstí dokázal udržet dvoubrankový náskok hostů po dvou třetinách.

Tlak slánských pokračoval i na začátku třetí třetiny, opět však bez gólového efektu. Když se rakovničtí dostali ve 49.minutě poprvé do útočné třetiny a skórovali, bylo se Lvy zle! Následně jsme neproměnili ani sérii přesilových her a rakovničtí si tak ze Slaného odvážejí všechny tři body.

Aktuální články
LVI TVOŘÍ TÝM JUNIORŮ

Po více než čtvrtstoletí bude na slánském zimním stadionu působit tým juniorské kategorie, čímž HK LEV zajistí plynulý přechod svých...