17:00

Fotokoutek

Odkazy

Lvi nestačili na nováčka, o třetí porážce v řadě rozhodla druhá třetina

Slánští hokejisté se pomalu, ale jistě, dostávají do herní i výsledkové krize. Tentokrát padli 2:5 na ledě nováčka z Kutné Hory. Lvi selhali především ve druhé třetině. V ní ještě na vedoucí zásah Sršňů zareagoval Tomáš Kubinčák, ovšem domácí přidali do přestávky další tři branky. Když navíc v závěrečné části Kutnohorští zvýšili na 5:1, bylo o osudu utkání rozhodnuto. Porážku Slaného v závěru alespoň zmírnil Martin Sekerka.

5.kolo, 7.10.2017 17:30
SK Sršni Kutná Hora5
HK LEV Slaný2

Třetiny: 0:0, 4:1, 1:1
Branky a nahrávky: 22. Jan Tvrdík, 26. Jiráň (Švejda), 31. M. Jelínek, 39. Jan Tvrdík (M. Jelínek), 50. Siváček (Javůrek) - 24. Kubinčák (Voháňka), 58. Sekerka (Patera, Ujfaluši). Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .
Slaný: Matoušek - Voháňka, David, Patera, Kulich, Malát - Lapáček, Kubinčák, Novák, Vlček, Sekerka, Ujfaluši, Kolář, Fiala, Husák, Kiss.