» Komentář

Fotokoutek

Odkazy

Ani Lvíčata neukončila soutěz vítězně

V posledních zápasech letošní sezóny hostili mladší žáci v sobotu 10. 2. 2017 Berounské Medvědy a ve středu 15. 2. 2017 zavítali na závěrečný zápas do Černošic. I přestože byla v sobotním zápase s Berounem domácí Lvíčata značně oslabena marodkou, převálcovala soupeře opět dvojciferným výsledkem 10:2, po třetinách 2:1, 2:1, 6:0 a potvrdila roli favorita a lídra tabulky.

To se ovšem nepodařilo v posledním představení našich mladých hráčů. Ve středečním utkání v Černošicích se nepovedlo vůbec nic. Slaňáci neukázali nic ze svého hokejového umění, a tak se tým Černošic chytil své šance a zdolal favorita soutěže 5:1 po třetinách 0:1, 2:0, 3:0. V Černošicích byla k vidění bojovnost a radost domácích z každého dosaženého úspěchu, oproti marnosti a chybám na straně hostí. Takovýmto výkonem jsme zajisté soutěž ukončit nechtěli. Ale i prohrávat se musí naši hráči naučit. Věříme, že tento zápas našim hráčů dal za vyučenou!

20.kolo, 15.2.2017 17:00
HC Černošice5
HK LEV Slaný1

Třetiny: 0:1, 2:0, 3:0
Branky a nahrávky: 7. Vašák (Přistoupil). Vyloučení: 10:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 43. Průběh utkání: 0:1, 5:1.
Slaný: Hromádková (Hromádka) - Šimáček, Čadek, Zima, Los, Krátký - Šmahel, Vašák, Schejbal, Přistoupil, Hrubý, Kindl, Pražák, Dolejší, Burda, Cichoň.