» Komentář

Fotokoutek

Odkazy

Lvi v bitvě v Mělníku o gól padli, v sobotu je čeká odveta

Slánští hokejisté zahájili finálovou sérii s Mělníkem porážkou na ledě soupeře 1:2. V první části byli lepší hokejisté Junioru, kteří doma za celou sezónu neztratili ani bod. Domácí se ujali brankou Martina Příhody vedení a slánský brankář Matoušek ještě pokryl několik samostatných nájezdů. Od začátku druhé části však Lvi minimálně vyrovnali obraz hry a ve 29. minutě srovnali i skóre zásluhou Stanislava Lapáčka, jenž po Hamplově nahrávce uklízel kotouč na zadní tyčce do odkryté klece. Další příležitosti hostujících hokejistů ale pochytal výtečný gólman Vokurka, jenž byl, stejně jako slánský kolega Matoušek, ozdobou výborného utkání. Nakonec vítězný gól padl ve 44. minutě. Mělnický Kašák si v souboji 1 na 1 obhodil obránce a střelou mezi betony rozhodl.

Odveta se hraje v sobotu 4. března na slánském ledě. V silách Lvů rozhodně je sérii prodloužit, tak je přijďte podpořit!

F1, 3.3.2017 17:30
HC Junior Mělník2
HK LEV Slaný1

Třetiny: 1:0, 0:1, 1:0
Branky a nahrávky: 18. Příhoda (Šubrt), 44. Kašák (Vernek, Pokorný) - 29. Lapáček (Hampl). Rozhodčí: Macháč, Novák - Kovačík, Tasch. Vyloučení: 3-2, navíc David (SLN) trestné střílení. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .
Mělník: Vokurka (Fiala) - Prejza, Cicvárek, Chvátal, Novák, Nesládek, Pokorný, T.Havel, D.Havel, Příhoda, Šubrt, Litera, Šícha, Vernek, Kašák, Kratochvíl, Novotný, Heran
Slaný: Matoušek (Flígr) - Frolík, David, Zilcher, Vaněk, Patera, Pálka, Dvořák - Lapáček, Kasala, Hampl - Slánský, Sekerka, Ujfaluši - Novák, Malát, Kratochvíl - Kolář, Cigánik.