Oficiální web HK Lev Slaný - www.hklevslany.cz

Oficiální web HK Lev Slaný - www.hklevslany.cz
Hlavní sponzoři
partner
 
partner

Aktuální zápas

SLN
Slaný
MEL
Mělník

3 : 4

(0:0, 3:2, 0:2)
sobota 4.3.2017
» Komentář

Fotokoutek

Reklama

Odkazy

RSS kanál

Co je RSS kanál?

Provozovatel serveru www.hklevslany.cz, společnost eSports.cz s.r.o. pro Vás připravila speciální službu, tzv. RSS kanál, který umožňuje sledování nových článku na webu. Pomocí RSS kanálu a programu FeedReader můžete v klidu sledovat nejnovějsí články a nemusíte se strachovat, že Vás některý z nich mine.

FeedReader: stručný návod

Nejdříve si musíte stáhnout samotný program. Ten je zdarma a jeho užívání není nijak omezeno. Stáhnout si program můžete přímo ze serveru společnosti eSports.cz s.r.o. (http://esports.cz/download/feedreader/FeedReader.exe). Po nainstalování je nutno programu říci, které kanály má stahovat. To provedeme kliknutím na tlačítko "NEW" a zadáním úplné cesty k RSS kanálu. Adresa k RSS kanálu webu www.hkjestrabiprostejov.cz je http://www.hkjestrabiprostejov.cz/rss.asp. Podobnou adresu mají i kanály všech ostatních webů provozovaných společností eSports.cz s.r.o.. Vždy je kanál pod adresou ve tvaru http://www.danyweb.cz/rss.asp.

Adresa RSS kanálu:

http://www.hklevslany.cz/rss.asp
Informace o autorských právech a ochraně osobních údajů  • Přidej k oblíbeným  • RSS RSS kanál
© Copyright 2006 - 2017 eSports.cz  • nowonet.com  • UHK UK - Lev Slaný. Tip: Online ruleta, Zážitky jako dárky

Nářadí //  Domy na klíč //  ČOV //  Subaru //  Treková kola //  Avon //  Žaluzie, rolety, markýzy //  Hyundai, Ford, Opel, Nissan // Aktuální názory a rady pro hokej online.

TOPlist