Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

70 nových Lvíčat dorazilo na Týden hokeje

18.01.2024 | Helena Šimáčková

Ani v letošním ročníku slánský hokej nechyběl mezi pořadateli tradiční celorepublikové náborové akce Týden hokeje, která je každoročně organizována ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje. Svůj prvotní hokejový zážitek si na slánský zimní stadion ve čtvrtek 18.1. odpoledne přišlo vyzkoušet sedm desítek hokejových nadšenců.

Skvělá propagace, která projektu předcházela, a ke které byly opět využity všechny moderní či tradiční prostředky - vylepování plakátů, zveřejňování na sociálních sítích, webových stránkách, ale hlavně nejdůležitější - osobní návštěvy škol a školek přilákala na slánský hokejový stadion úžasných 70 nových malých "hokejistů" 

Po úvodní registraci účastníků byli rodiče seznámeni s průběhem a programem akce. Nedočkavé děti byly obdařeny upomínkovými předměty a poté si již pod taktovkou zkušených trenérů mohli všichni vrhnout na ledovou plochu. Formou her a zábavy byli seznámeni s prvními kroky na ledě. Po závěrečné fotografii bylo pro děti připraveno malé překvapení v podobě zlaté medaile, která se stala upomínkou na jejich první hokejovou zkušenost. 

Hlavní cíl akce, přivést k jednomu z nejoblíbenějších a nejrychlejších kolektivních sportů další zájemce, seznámit je i s rodiče s místním hokejovým prostředím, byl naplněn. Svědčila o tom řada nadšených a radostných tváří, která ze slánského zimního stadionu odcházela. Úsměvy byly největší odměnou pro všechny pořadatele za dobře odvedenou práci. 

 
Aktuální články
Dostaň se do extraligového týmu!

Po prvním kole Try outu jsou před námi další termíny, kdy se budete moci zúčastnit tréninku a probojovat se mezi extraligová Lvíčata.

 
Nejmladší Lvíčata na bedně

Nejmladší tým Slánským Lvíčat, složený z ročníku 2016 a 2017 uspořádal v neděli 7.4.2024 domácí turnaj 2.tříd.

 
Proslulá akademie v Salzburgu se sklonila před mladými Slaňáky

Do nejproslulejší evropské hokejové a fotbalové akademie Red Bull v rakouském Salzburgu vyrazili v březnu talentovaní malí...

 
TRY OUT do extraligy devátých tříd
 
Úspěch ročníku 2014
 
Lvíčata zvítězila v anketě Nejúspěšnější sportovec Slaného!!!
 
Play-off se blíží, přijďte nás v neděli podpořit!!
 
Polovina sezóny Lvíčat za námi
 
Pojď hrát hokej za HK LEV
 
Pozvi kamaráda na svůj trénink
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS