Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

70 nových Lvíčat dorazilo na Týden hokeje

18.01.2024 | Helena Šimáčková

Ani v letošním ročníku slánský hokej nechyběl mezi pořadateli tradiční celorepublikové náborové akce Týden hokeje, která je každoročně organizována ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje. Svůj prvotní hokejový zážitek si na slánský zimní stadion ve čtvrtek 18.1. odpoledne přišlo vyzkoušet sedm desítek hokejových nadšenců.

Skvělá propagace, která projektu předcházela, a ke které byly opět využity všechny moderní či tradiční prostředky - vylepování plakátů, zveřejňování na sociálních sítích, webových stránkách, ale hlavně nejdůležitější - osobní návštěvy škol a školek přilákala na slánský hokejový stadion úžasných 70 nových malých "hokejistů" 

Po úvodní registraci účastníků byli rodiče seznámeni s průběhem a programem akce. Nedočkavé děti byly obdařeny upomínkovými předměty a poté si již pod taktovkou zkušených trenérů mohli všichni vrhnout na ledovou plochu. Formou her a zábavy byli seznámeni s prvními kroky na ledě. Po závěrečné fotografii bylo pro děti připraveno malé překvapení v podobě zlaté medaile, která se stala upomínkou na jejich první hokejovou zkušenost. 

Hlavní cíl akce, přivést k jednomu z nejoblíbenějších a nejrychlejších kolektivních sportů další zájemce, seznámit je i s rodiče s místním hokejovým prostředím, byl naplněn. Svědčila o tom řada nadšených a radostných tváří, která ze slánského zimního stadionu odcházela. Úsměvy byly největší odměnou pro všechny pořadatele za dobře odvedenou práci. 

 
Aktuální články
Úspěch ročníku 2014

Fantastického výsledku dosáhl ročník 2014 na open air finálovém turnaji celorepublikového turnaje Harfa CUP pořádaném republikovým svazem...

 
Lvíčata zvítězila v anketě Nejúspěšnější sportovec Slaného!!!

V pátek 26.ledna se ve slánském divadle rozdávaly ceny pro nejúspěšnější sportovce Slaného za rok 2023. I hokejový Lev měl své...

 
Play-off se blíží, přijďte nás v neděli podpořit!!

V neděli 28.ledna přivítáme v předposledním utkání základní části na domácím ledě lídra skupiny Jih - Slavoj Velké Popovice....

 
Polovina sezóny Lvíčat za námi
 
Pojď hrát hokej za HK LEV
 
Pozvi kamaráda na svůj trénink
 
Malí Slaňáci kosí i hokejové velmoci, v CCM lize neztratili ani bod
 
Cesta hokejového bojovníka 2
 
Hraj za LVY
 
"Jsou to pro mě obrovské zkušenosti a hrozně si to tady užívám"
 
Utkání
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS