Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

A tým v říjnu poprvé doma

13.10.2022 | David Štechmüller

Střecha opravena, led připraven. Náš A tým po dlouhé odmlce konečně bude hrát doma a během osmi dnů odehraje tři utkání před vlastními fanoušky. 

Vlašim, Popovice a Žebrák. Tato trojice zavítá tento měsíc na slánský stadion. Jak hodnotí přípravu a budoucí čtyři  zápasy října hlavní trenér Stanislav Veselý? 

"Od úterý 11.10. jsme se vrátili zpět na domácí stadion a začínáme přípravu na nadcházející čtyři utkání v KLM. V neděli odjíždíme k velmi těžkému soupeři z Kolína. Příští víkend už konečně přivítáme soupeře z Vlašimi na našem stadionu. Hned na to v pátek hrajeme odložený zápas s týmem Velkých Popovic a na závěr měsíce nás čeká opět doma nevyzpytatelný soupeř ze Žebráku. 

Čekají nás čtyři těžká utkání. Tři z nich v našem domácím prostředí. Chtěl bych tímto pozvat fanoušky slánského hokeje, aby nás přišli podpořit a užili si konečně hokej ve Slaném." 

Stanislav Veselý 
Hlavní trenér mužů

 
Aktuální články
Dostaň se do extraligového týmu!

Po prvním kole Try outu jsou před námi další termíny, kdy se budete moci zúčastnit tréninku a probojovat se mezi extraligová Lvíčata.

 
Nejmladší Lvíčata na bedně

Nejmladší tým Slánským Lvíčat, složený z ročníku 2016 a 2017 uspořádal v neděli 7.4.2024 domácí turnaj 2.tříd.

 
Proslulá akademie v Salzburgu se sklonila před mladými Slaňáky

Do nejproslulejší evropské hokejové a fotbalové akademie Red Bull v rakouském Salzburgu vyrazili v březnu talentovaní malí...

 
TRY OUT do extraligy devátých tříd
 
Úspěch ročníku 2014
 
Lvíčata zvítězila v anketě Nejúspěšnější sportovec Slaného!!!
 
Play-off se blíží, přijďte nás v neděli podpořit!!
 
70 nových Lvíčat dorazilo na Týden hokeje
 
Polovina sezóny Lvíčat za námi
 
Pojď hrát hokej za HK LEV
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS