neděle 16. února 2025 | Redakce

Áčko je ve čtvrtfinále!!!

V předkole Paly-off Krajské ligy jsme vyřadili Sršně z Kutné Hory v poměru 2:1 na zápasy. Do série se Sršni jsme vstoupili velmi smolně a první třetinu prvního utkání jsme 0:4 prohráli a byť jsme v úvodním zápase dokázali vyrovnat, padli jsme v prodloužení 5:6. V druhém zápase, který se hrál na stadionu v Kutné Hoře jsme naopak přesvědčivě zvítězili 5:0 a v rozhodujícím nedělním utkání si na domácím ledě postup pohlídali a zvítězili 2:1. 

Čtvrtfinále tak pro nás začíná v úterý 18.února na slánském zimním stadionu, kde od 18.00hod vyzveme rezervu Mladé Boleslavi. Čtvrfinálová série se opět hraje na 2 vítězná utkání. Druhý zápas se odehraje v pátek 21.února ne boleslavském ledě a případný třetí - rozhodující duel by pak byl na programu v neděli 23.února od 18.00hod na slánském zimním stadionu. 

 

PŘIJĎTE NÁS POVZBUDIT!!! 

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY