Áčko veze vítězství z Popovic, v semifinálové sérii vedeme!!!
Do semifinálové série jsme vstoupili skvěle a z Popovic vezeme vítězství 4:1.
Skóre utkání otevřel v 15.minutě slánský Martin Šimáček, kterému asistovali Čermák se Sudou. Domácí vyrovnali v přesilovce 44 vteřin před koncem první třetiny, další gól už jim skvěle chytající Vojta Jaňour nedovolil, a protože se následně trefili slánští Šmatlák (as. Rendla, Husarik), Zukriegel (as. Vodička, Sekerka) a Borkovec, kterému asistoval brankář Vojtěch Jaňour!!! vezeme z Popovic první vítězství.
Uznání za skvělý výkon patří nejen celému týmu, ale i hlasitým slánským fanouškům, kteří svůj tým celé utkání neúnavně povzbuzovali.
Druhé utkání semifinálové série sehrajeme na domácím ledě v neděli 2.března od 17.30hod.
PŘIJĎTE FANDIT!!!
Výsledek druhého semifinále: Černošice : Rakovník 6:3