Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Slánský zimní stadion nechyběl ani po osmé při oblíbené náborové akci ledního hokeje!

23.01.2020 | Martin Sekerka

Slánský hokej patří  již tradičně k pořadatelům celorepublikové náborového akce  Pojď hrát hokej organizovaný v rámci projektu „Týden hokeje“ ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje.

Více než tři desítky dětí přišlo ve středu 22. 1.  2020 okusit  lední hokej ve Slaném. Pod taktovkou zkušených trenérů si mohli všichni zájemci   formou  her a zábavy vyzkoušet své první kroky na ledě a seznámit se s hokejovými začátky.  Pomocnou ruku podali a při akci pomáhali i současní hráči  mládežnických týmů slánského hokejového klubu  zejména z řad starších žáků. Ani na letošním lednové akci  na ledě nechyběl   čtyřnásobný mistr světa a  olympijský vítěz z Nagana, v současnosti  trenér slánské mládeže  - Martin Procházka.

Rodiče   se dozvěděli  proč je sport a pohyb pro zdravý  vývoj dětí důležitý. Co  přináší stát se hokejistou a s jakými nároky je tento jeden z nejoblíbenějších českých sportů spojen. Seznámili se s organizací slánského hokeje, přípravou tréninkových procesů  dětí a mládeže  v klubu, ale také jaké výhody jsou v  současnosti novým malým hokejistům  vytvářeny a umožněny.  Zejména zapůjčení kompletní hokejové výstroje pro nové  členy klubu je pro rodiče i hráče lákavým příspěvkem a výrazně přispívá k nárůstu členské základy ledního hokeje v posledních letech.

Důležitý  cíl -  spokojenost, radost, a úsměv na tvářích  účastníků, které byly vidět na slánském ledě ze všech stran je hlavním poděkováním těm, kteří akci připravují a podílejí se  na jejím bezproblémovém průběhu.

 
Aktuální články
Příprava na novou sezónu

Po v podstatě neodehrané sezóně, která byla z důvodu pandemie ukončena v mnoha hokejových soutěžích, de facto hned po jejich startu se ve...

 
Další přerušení hokejové sezóny!

Dnešní den (17.12.2020) je poslední, kdy mají hráči v klubu společný trénink. Od zítřka nebudou hráči společně trénovat ani...

 
VÝZVA TRENÉRA - sestřih nejlepších

Poslední listopadový den vyzval asistent trenéra dorostu a hlavní trenér týmu r. 2012 všechna Lvíčata ve Wimbledonské výzvě. Sestřih...

 
Lvi začínají s tréninky na ledě
 
LVÍ FINÁLE - Výzva trenéra!
 
LVÍ CHYTROST - sestřih nejlepších!
 
Vyzvi dorost - Tomáš Čadek, hra č.5 - LVÍ CHYTROST
 
LVÍ HBITOST - vyhodnocení nejlepších!
 
Vyzvi dorost - Honza Šimáček, hra č.4 - LVÍ HBITOST
 
LVÍ HRAVOST - vyhodnocení nejlepších!
 
PHH
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS