Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

LVI TVOŘÍ TÝM JUNIORŮ

26.05.2020 | Redakce

Po více než čtvrtstoletí bude na slánském zimním stadionu působit tým juniorské kategorie, čímž HK LEV zajistí plynulý přechod svých hráčů z mládežnických kategorií do A-mužstva. 

Jádro týmu který bude pro nadcházející sezónu složený z hráčů ročníků 2001, 2002 a 2003 tvoří slánští odchovanci většinou nejmladšího ročníku kategorie a tým je průběžně doplňovaný hráči z okolních klubů, na jejich správném doplnění vedení klubu aktuálně usilovně pracuje. 
Tým povede z pozice hlavního trenéra Stanislav Veselý, který je v klubu Lvů sice nováčkem, ale jeho bohaté trenérské zkušenosti z okolních klubů hráčům zcela jistě pomohou v jejich dalším hokejovém rozvoji. Asistentem trenéra je Tomáš Lacina, který je naopak odchovancem slánského hokeje a zdejší prostředí i hráče výborně zná. Pan Lacina zároveň v klubu působí na pozici hlavního trenéra u týmu ročníku 2011. Z pozice vedoucího mužstva bude týmu organizačně pomáhat Daniel Rajniš. 
Tým se momentálně na sezónu připravuje ostatně stejně jako další týmy Lva mimo led, poprvé na slánské kluziště vyjedou junioři v druhém srpnovém týdnu a na konci srpna sehrají první přátelská utkání. 

 
Aktuální články
Příprava na novou sezónu

Po v podstatě neodehrané sezóně, která byla z důvodu pandemie ukončena v mnoha hokejových soutěžích, de facto hned po jejich startu se ve...

 
Další přerušení hokejové sezóny!

Dnešní den (17.12.2020) je poslední, kdy mají hráči v klubu společný trénink. Od zítřka nebudou hráči společně trénovat ani...

 
VÝZVA TRENÉRA - sestřih nejlepších

Poslední listopadový den vyzval asistent trenéra dorostu a hlavní trenér týmu r. 2012 všechna Lvíčata ve Wimbledonské výzvě. Sestřih...

 
Lvi začínají s tréninky na ledě
 
LVÍ FINÁLE - Výzva trenéra!
 
LVÍ CHYTROST - sestřih nejlepších!
 
Vyzvi dorost - Tomáš Čadek, hra č.5 - LVÍ CHYTROST
 
LVÍ HBITOST - vyhodnocení nejlepších!
 
Vyzvi dorost - Honza Šimáček, hra č.4 - LVÍ HBITOST
 
LVÍ HRAVOST - vyhodnocení nejlepších!
 
PHH
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS