Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Velmi špatný víkend slánského Lva

11.10.2020 | Redakce

Před přerušením sezóny způsobeným rychlým šířením koronaviru sehrály jednotlivé týmy Lva před prázdnými tribunami dohromady šest soutěžních utkání, ani jednou jsme však nebodovali! 

První tým Lvů zajížděl v sobotu k mistráku na led Benešova, odkud si odvezl debakl 11:3. Slánští přitom do utkání vstoupili skvěle a po první třetině vedli 3:0. Herní kolaps, který náš tým postihl dovolil domácím neskutečný obrat. Ti ve druhé třetině nasázeli Lvům hned sedm branek, další čtyři přidali v poslední části a utkání tak zcela opanovali. V tabulce je áčko před pauzou na šestém místě.

Předzvěstí bídného víkendu slánských asi byla už páteční porážka juniorů na ledě pražské Hvězdy, kde i oni tvrdě narazili a odjeli po jednoznačném výsledku 9:1 bez bodu. Ještě hůře se ale juniorům vedlo v neděli na domácím ledě ve Lvím derby. Lvi z Mostu nás přejeli 0:17. Junioři jsou tak po třech odehraných kolech bez bodu (další tři utkání byly z důvodu karantény přeloženy už v září), ale nutno dodat, že juniorka má za sebou zápasy se třemi největšími favority soutěže a navíc tři utkání k dobru.

V sobotu prohráli na slánském ledě i dorostenci, kteří podlehli ve veledůležitém utkání stejně starým hráčům z Kralup 1:2 a tým do kterého jsou vkládány velké naděje na postup je před vynucenou pauzou až na pátém místě tabulky, kdy mu na postupové příčky chybí šest bodů. Nutno ovšem dodat, že dorostenci mají dvě utkání k dobru a zároveň věřit, že se po pauze vrátí na led silnější a to zejména v koncovce, ve které je jejich největší slabina.

V sobotu sehráli dvě utkání i mladší žáci. Polovina hráčů jela  v rámci skupiny 16 Ligy MŽ poměřit síly do pražských Letňan s tamními Letci. Jelikož slánští měli gólově nabito v Letňanech až v poslední třetině, kdy už ale prohrávali 7:0, tak jim ani čtyři branky vstřelené v závěrečné části hry nepomohly a z Letňan odjížděli po výsledku 8:4 s prázdnou. V tabulce jsou třetí s dvoubodovým náskokem právě před Letci (hraje se dvoubodovým systémem).
Druhá polovina týmu se v rámci sk. 25 vydala za utkáním do Benátek nad Jizerou, které jsou aktuálně v tabulce třetí tedy o místo lépe než naši mladíci a ani zde slánský Lev neuspěl. Lvíčata prohrála vysoko 15:5

Závěrem děkujeme všem příznivcům za podporu a těšíme se, až se po této nepříjemné vynucené pauze začneme opět potkávat na slánském zimním stadionu. 

Všechny týmy nyní dodrží pauzu, hráči se nebudou organizovaně v průběhu následujících dvou týdnů  potkávat a to ani na suchých venkovních trénincích. Tímto chceme eliminovat jakýkoliv možný přenos nemoci v klubu. Všechny týmy budou mít svoji individuální přípravu a to buď formou online, nebo prostřednictvím různých trenérských výzev.

Mnoho zdraví!

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Stanislav Lapáček ukončí v sobotu kariéru

Dlouholetá opora slánských Lvů Stanislav Lapáček ukončí v sobotu 10.prosince svoji bohatou hokejovou kariéru. Utkání proti HK JUNIOR...

 
Áčko porazilo lídra tabulky Rakovník

V neděli v podvečer hostilo slánské áčko vedoucí tým skupiny Sever KLM Rakovník, který dosud ztratil pouhé tři body. Výborný bojovný...

 
ZEMŘEL PETR BURDA ml.

Ve věku 51 let nás opustil dlouholetý kamarád a funkcionář klubu PETR BURDA ml. Petr ve Slaném působil nejprve jako hráč, následně jako...

 
Kapitán starších žáků Dominik Kraus hodnotí postup do nadstavby
 
Slánský zimní stadion zlákal na svůj led 35 nových hokejových nadšenců
 
Noví partneři pro HK LEV
 
Starší žáci postupují do nadstavbové části z prvního místa
 
Kolář v poslední minutě utkání rozhodl o výhře
 
Muži a junioři o víkend vyzvou Kralupy
 
Jedenáctý Týden hokeje ve Slaném!
 
Utkání
A tým | sobota 10.12.2022, 16:30
14. kolo
VS.
Slaný - Mělník
 
A tým | sobota 17.12.2022, 17:00
15. kolo
VS.
Poděbrady - Slaný
 
A tým | neděle 08.01.2023, 17:00
16. kolo
VS.
Slaný - Kutná Hora
 
A tým | sobota 14.01.2023, 17:00
17. kolo
VS.
Benešov - Slaný
 
A tým | sobota 21.01.2023, 17:00
18. kolo
VS.
Benátky B - Slaný
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS