Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Lvi začínají s tréninky na ledě

06.12.2020 | Redakce

Po více než sedmi týdenní vynucené přestávce, se po zmírnění restrikcí spojených s šířením koronaviru vrátili na led všechny týmy slánského hokejového Lva.

Na slánském ledě, ostatně stejně jako na dalších zastřešených kluzištích v ČR  se naposledy bruslilo v neděli 11.října, od té doby na slánském zimním stadionu brusle neobul nikdo a to až do soboty 5.prosince. Jako první vjeli na domácí led dorostenci, kteří svůj trénink zahájili v sobotu už v šest hodin ráno. Po nich následovali další mládežnické týmy. Během víkendu se na slánském ledě vystřídají kromě nejmladší kategorie úplně všichni!
Nicméně restrikce a omezení jsou stále významné. Hráči trénují ve skupinách do 10ti osob včetně trenéra a po celou dobu musí dle nařízení Ministerstva Zdravotnictví používat roušky. Obě tyto skutečnosti značně omezují jak klub, kterému se významně zvyšují náklady v počtu zakoupených hodin, tak hráče, kteří během tréninků musí mít roušky. Nelehký úkol  zejména pro trenéry, přizpůsobit zátěž v tréninku této nezvyklosti.
Významné omezení se týká také rodičů a případných diváků. Ti se totiž nesmí na sportovišti zdržovat. Proto všechny žádáme, aby nám v tomto pomohli a na zimní stadion skutečně nechodili a to i přesto že chtějí JEN...  O děti bude postaráno, trenéři mají instrukce a hlavně zkušenosti. Žádáme Vás tedy, abyste před tréninkem Vaše sportující dítko maximálně přivezli před stadion a po tréninku ho zase vyzvedli. Rodičové, na stadion opravdu nechoďte, významně nám tím pomůžete.
V prosinci nejsou plánovaná žádná utkání, ani mistrovská, ani přátelská a to zejména vzhledem k počtu osob, které mohou být ve stejnou dobu na sportovišti.
Doufáme, že se situace bude dále zlepšovat a co nejdříve se i do našeho klubu vrátí běžný sportovní život.

 
Aktuální články
Další přerušení hokejové sezóny!

Dnešní den (17.12.2020) je poslední, kdy mají hráči v klubu společný trénink. Od zítřka nebudou hráči společně trénovat ani...

 
VÝZVA TRENÉRA - sestřih nejlepších

Poslední listopadový den vyzval asistent trenéra dorostu a hlavní trenér týmu r. 2012 všechna Lvíčata ve Wimbledonské výzvě. Sestřih...

 
LVÍ FINÁLE - Výzva trenéra!

V poslední výzvě dorostu si vzal do ruky hůl a k ní tenisáky ten, kdo s výzvami přišel a natáčel je pro Vás! On Vás nyní vyzývá k...

 
LVÍ CHYTROST - sestřih nejlepších!
 
Vyzvi dorost - Tomáš Čadek, hra č.5 - LVÍ CHYTROST
 
LVÍ HBITOST - vyhodnocení nejlepších!
 
Vyzvi dorost - Honza Šimáček, hra č.4 - LVÍ HBITOST
 
LVÍ HRAVOST - vyhodnocení nejlepších!
 
Vyzvi dorost - Vláďa Kazatel, hra č.3 - LVÍ HRAVOST
 
LVÍ SOUSTŘEDĚNOST - vyhodnocení nejlepších!
 
PHH
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS