Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Lvi začínají s tréninky na ledě

06.12.2020 | Redakce

Po více než sedmi týdenní vynucené přestávce, se po zmírnění restrikcí spojených s šířením koronaviru vrátili na led všechny týmy slánského hokejového Lva.

Na slánském ledě, ostatně stejně jako na dalších zastřešených kluzištích v ČR  se naposledy bruslilo v neděli 11.října, od té doby na slánském zimním stadionu brusle neobul nikdo a to až do soboty 5.prosince. Jako první vjeli na domácí led dorostenci, kteří svůj trénink zahájili v sobotu už v šest hodin ráno. Po nich následovali další mládežnické týmy. Během víkendu se na slánském ledě vystřídají kromě nejmladší kategorie úplně všichni!
Nicméně restrikce a omezení jsou stále významné. Hráči trénují ve skupinách do 10ti osob včetně trenéra a po celou dobu musí dle nařízení Ministerstva Zdravotnictví používat roušky. Obě tyto skutečnosti značně omezují jak klub, kterému se významně zvyšují náklady v počtu zakoupených hodin, tak hráče, kteří během tréninků musí mít roušky. Nelehký úkol  zejména pro trenéry, přizpůsobit zátěž v tréninku této nezvyklosti.
Významné omezení se týká také rodičů a případných diváků. Ti se totiž nesmí na sportovišti zdržovat. Proto všechny žádáme, aby nám v tomto pomohli a na zimní stadion skutečně nechodili a to i přesto že chtějí JEN...  O děti bude postaráno, trenéři mají instrukce a hlavně zkušenosti. Žádáme Vás tedy, abyste před tréninkem Vaše sportující dítko maximálně přivezli před stadion a po tréninku ho zase vyzvedli. Rodičové, na stadion opravdu nechoďte, významně nám tím pomůžete.
V prosinci nejsou plánovaná žádná utkání, ani mistrovská, ani přátelská a to zejména vzhledem k počtu osob, které mohou být ve stejnou dobu na sportovišti.
Doufáme, že se situace bude dále zlepšovat a co nejdříve se i do našeho klubu vrátí běžný sportovní život.

 
Aktuální články
Juniorka i dorost znají své soupeře

Netradičně až o prázdninách bylo zveřejněno rozlosování Regionálních lig juniorů a dorostu a zápasový program obou týmů je doslova...

 
Letní příprava skončila

Dva měsíce se hráči klubu po vynucené covidové pauze připravovali na novou sezónu společně. Letní přípravu zakončili poslední...

 
Příprava na novou sezónu

Po v podstatě neodehrané sezóně, která byla z důvodu pandemie ukončena v mnoha hokejových soutěžích, de facto hned po jejich startu se ve...

 
Další přerušení hokejové sezóny!
 
VÝZVA TRENÉRA - sestřih nejlepších
 
LVÍ FINÁLE - Výzva trenéra!
 
LVÍ CHYTROST - sestřih nejlepších!
 
Vyzvi dorost - Tomáš Čadek, hra č.5 - LVÍ CHYTROST
 
LVÍ HBITOST - vyhodnocení nejlepších!
 
Vyzvi dorost - Honza Šimáček, hra č.4 - LVÍ HBITOST
 
PHH
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS