Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Lvi začínají s tréninky na ledě

06.12.2020 | Redakce

Po více než sedmi týdenní vynucené přestávce, se po zmírnění restrikcí spojených s šířením koronaviru vrátili na led všechny týmy slánského hokejového Lva.

Na slánském ledě, ostatně stejně jako na dalších zastřešených kluzištích v ČR  se naposledy bruslilo v neděli 11.října, od té doby na slánském zimním stadionu brusle neobul nikdo a to až do soboty 5.prosince. Jako první vjeli na domácí led dorostenci, kteří svůj trénink zahájili v sobotu už v šest hodin ráno. Po nich následovali další mládežnické týmy. Během víkendu se na slánském ledě vystřídají kromě nejmladší kategorie úplně všichni!
Nicméně restrikce a omezení jsou stále významné. Hráči trénují ve skupinách do 10ti osob včetně trenéra a po celou dobu musí dle nařízení Ministerstva Zdravotnictví používat roušky. Obě tyto skutečnosti značně omezují jak klub, kterému se významně zvyšují náklady v počtu zakoupených hodin, tak hráče, kteří během tréninků musí mít roušky. Nelehký úkol  zejména pro trenéry, přizpůsobit zátěž v tréninku této nezvyklosti.
Významné omezení se týká také rodičů a případných diváků. Ti se totiž nesmí na sportovišti zdržovat. Proto všechny žádáme, aby nám v tomto pomohli a na zimní stadion skutečně nechodili a to i přesto že chtějí JEN...  O děti bude postaráno, trenéři mají instrukce a hlavně zkušenosti. Žádáme Vás tedy, abyste před tréninkem Vaše sportující dítko maximálně přivezli před stadion a po tréninku ho zase vyzvedli. Rodičové, na stadion opravdu nechoďte, významně nám tím pomůžete.
V prosinci nejsou plánovaná žádná utkání, ani mistrovská, ani přátelská a to zejména vzhledem k počtu osob, které mohou být ve stejnou dobu na sportovišti.
Doufáme, že se situace bude dále zlepšovat a co nejdříve se i do našeho klubu vrátí běžný sportovní život.

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Slánský zimní stadion zlákal na svůj led 35 nových hokejových nadšenců

Ve čtvrtek 24. listopadu od 16:00 se konala na našem zimním stadionu další akce "Pojď hrát hokej". Slánský hokej patří již tradičně k...

 
Noví partneři pro HK LEV

Jak se klub HK LEV rozrůstá, tak společně s dětmi, trenéry a fanoušky přibývají i noví partneři. Tímto bychom vám rádi představili...

 
Starší žáci postupují do nadstavbové části z prvního místa

Ročník 2010/2009 hrající ligu starších žáků B postoupil s Benátkami a s Letňany z prvního místa skupiny.  Může se tak těšit na...

 
Kolář v poslední minutě utkání rozhodl o výhře
 
Muži a junioři o víkend vyzvou Kralupy
 
Jedenáctý Týden hokeje ve Slaném!
 
Sekerka pěti body dovedl áčko k výhře s Vlašimí
 
Junioři porazili v dohrávce Kralupy
 
Áčko veze z Kolína bod
 
Junioři začali na domácím stadionu výhrou
 
PHH
Utkání
A tým | neděle 27.11.2022, 16:00
12. kolo
VS.
Slaný - Černošice
 
A tým | neděle 04.12.2022, 17:00
13. kolo
VS.
Slaný - Rakovník
 
A tým | neděle 11.12.2022, 17:00
14. kolo
VS.
Slaný - Mělník
 
A tým | sobota 17.12.2022, 17:00
15. kolo
VS.
Poděbrady - Slaný
 
A tým | neděle 08.01.2023, 17:00
16. kolo
VS.
Slaný - Kutná Hora
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS