Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Lvi začínají s tréninky na ledě

06.12.2020 | Redakce

Po více než sedmi týdenní vynucené přestávce, se po zmírnění restrikcí spojených s šířením koronaviru vrátili na led všechny týmy slánského hokejového Lva.

Na slánském ledě, ostatně stejně jako na dalších zastřešených kluzištích v ČR  se naposledy bruslilo v neděli 11.října, od té doby na slánském zimním stadionu brusle neobul nikdo a to až do soboty 5.prosince. Jako první vjeli na domácí led dorostenci, kteří svůj trénink zahájili v sobotu už v šest hodin ráno. Po nich následovali další mládežnické týmy. Během víkendu se na slánském ledě vystřídají kromě nejmladší kategorie úplně všichni!
Nicméně restrikce a omezení jsou stále významné. Hráči trénují ve skupinách do 10ti osob včetně trenéra a po celou dobu musí dle nařízení Ministerstva Zdravotnictví používat roušky. Obě tyto skutečnosti značně omezují jak klub, kterému se významně zvyšují náklady v počtu zakoupených hodin, tak hráče, kteří během tréninků musí mít roušky. Nelehký úkol  zejména pro trenéry, přizpůsobit zátěž v tréninku této nezvyklosti.
Významné omezení se týká také rodičů a případných diváků. Ti se totiž nesmí na sportovišti zdržovat. Proto všechny žádáme, aby nám v tomto pomohli a na zimní stadion skutečně nechodili a to i přesto že chtějí JEN...  O děti bude postaráno, trenéři mají instrukce a hlavně zkušenosti. Žádáme Vás tedy, abyste před tréninkem Vaše sportující dítko maximálně přivezli před stadion a po tréninku ho zase vyzvedli. Rodičové, na stadion opravdu nechoďte, významně nám tím pomůžete.
V prosinci nejsou plánovaná žádná utkání, ani mistrovská, ani přátelská a to zejména vzhledem k počtu osob, které mohou být ve stejnou dobu na sportovišti.
Doufáme, že se situace bude dále zlepšovat a co nejdříve se i do našeho klubu vrátí běžný sportovní život.

 
Aktuální články
Sportovní areál ve Studeněvsi byl plný slánských hokejistů

V sobotu 11.června se ve studeněvském sportovním areálu "Na haldě" konalo setkání slánských mládežnických hokejistů, jejich rodičů,...

 
V posledním utkání sezóny porazili junioři Vlašim

Poslední utkání Krajské ligy juniorů sehráli slánští mladíci v pátek večer na domácím stadionu. Vyrovnané, fyzicky náročné utkání...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ Lvíčat ročníku 2013

Hokejový klub HK Lev Slaný ve spolupráci s městem Slaný pořádají v sobotu 26. 3. 2022 hokejový turnaj přípravek pro hráče...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ – ročník 2014
 
V sobotu 19.3. se na slánském ledě představí nejmladší Lvíčata.
 
Čtyřbrankové představení Jiráka odnesl Smíchov
 
V sobotu dorostenci prodloužili sérii výher, v neděli tvrdě narazili
 
Rozhovor z USA se Šimonem Drastilem
 
Dorost veze vítězství z ledu lídra, junioři padli
 
Dorost veze body z Rokycan, blýsknul se Ambrožewicz!
 
PHH
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS