Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Příprava na novou sezónu

21.05.2021 | Redakce

Po v podstatě neodehrané sezóně, která byla z důvodu pandemie ukončena v mnoha hokejových soutěžích, de facto hned po jejich startu se ve slánském hokejovém Lvu rozběhla naplno letní příprava na sezónu nadcházející. Slánský Lev do ní vkročí v průběhu září a poprvé od začátku devadesátých let minulého století bude mít zastoupení ve všech věkových kategoriích!

Do loňské sezóny slánští vstoupili s nově vytvořeným týmem juniorů, ale stále ve Slaném jedna kategorie chyběla - starší žáci. Na sezónu nadcházející se už ale na slánských sportovištích připravují kompletně všechny kategorie. Hrát se lvem na prsou tak budou na slánském stadionu kromě týmu dospělých junioři (roč. 2002-2004), dorostenci (roč. 2005-2006), starší žáci (roč. 2007-2008), mladší žáci (2009-2010) a dále týmy, které již jsou ve Slaném jednoročníkové, tedy 2011, 2012, 2013, 2014 a nově i 2015. Celkem se tak slánský hokejový klub bude skládat z deseti týmů!
Trenérské obsazení v jednotlivých týmech zůstává v podstatě stejné jako před rokem. Tým slánských trenérů povede loňská zahraniční posila, se zkušenostmi z působení v IIHF a z Finska Marko Valencic, šéftrenérem mládeže zůstává Pavel Štechmüller. Trenérský tým doplnil Šimon Dolejší, který se po roční pauze vrací na slánský stadion na střídačku starších žáků a Vojta Hedvábný, ten bude působit u ročníku 2014 a v pozici trenéra brankářů společně s Milanem Tuláčkem.
Významnou komplikací začátku sezóny bude bezesporu rekonstrukce střechy zimního stadionu, která bude dokončena nejdříve ve druhé polovině září. Klub pro své týmy na toto období zajišťuje ledy na okolních stadionech, zejména v Rakovníku, Kralupech, Mělníku, Lounech a na pražské Hvězdě.
I přesto, že začátek sezóny bude z tohoto pohledu velmi náročný, věří všichni funkcionáři klubu, že nadcházející sezóna bude úspěšná!

 
Aktuální články
Sportovní areál ve Studeněvsi byl plný slánských hokejistů

V sobotu 11.června se ve studeněvském sportovním areálu "Na haldě" konalo setkání slánských mládežnických hokejistů, jejich rodičů,...

 
V posledním utkání sezóny porazili junioři Vlašim

Poslední utkání Krajské ligy juniorů sehráli slánští mladíci v pátek večer na domácím stadionu. Vyrovnané, fyzicky náročné utkání...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ Lvíčat ročníku 2013

Hokejový klub HK Lev Slaný ve spolupráci s městem Slaný pořádají v sobotu 26. 3. 2022 hokejový turnaj přípravek pro hráče...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ – ročník 2014
 
V sobotu 19.3. se na slánském ledě představí nejmladší Lvíčata.
 
Čtyřbrankové představení Jiráka odnesl Smíchov
 
V sobotu dorostenci prodloužili sérii výher, v neděli tvrdě narazili
 
Rozhovor z USA se Šimonem Drastilem
 
Dorost veze vítězství z ledu lídra, junioři padli
 
Dorost veze body z Rokycan, blýsknul se Ambrožewicz!
 
PHH
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS