Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Příprava na novou sezónu

21.05.2021 | Redakce

Po v podstatě neodehrané sezóně, která byla z důvodu pandemie ukončena v mnoha hokejových soutěžích, de facto hned po jejich startu se ve slánském hokejovém Lvu rozběhla naplno letní příprava na sezónu nadcházející. Slánský Lev do ní vkročí v průběhu září a poprvé od začátku devadesátých let minulého století bude mít zastoupení ve všech věkových kategoriích!

Do loňské sezóny slánští vstoupili s nově vytvořeným týmem juniorů, ale stále ve Slaném jedna kategorie chyběla - starší žáci. Na sezónu nadcházející se už ale na slánských sportovištích připravují kompletně všechny kategorie. Hrát se lvem na prsou tak budou na slánském stadionu kromě týmu dospělých junioři (roč. 2002-2004), dorostenci (roč. 2005-2006), starší žáci (roč. 2007-2008), mladší žáci (2009-2010) a dále týmy, které již jsou ve Slaném jednoročníkové, tedy 2011, 2012, 2013, 2014 a nově i 2015. Celkem se tak slánský hokejový klub bude skládat z deseti týmů!
Trenérské obsazení v jednotlivých týmech zůstává v podstatě stejné jako před rokem. Tým slánských trenérů povede loňská zahraniční posila, se zkušenostmi z působení v IIHF a z Finska Marko Valencic, šéftrenérem mládeže zůstává Pavel Štechmüller. Trenérský tým doplnil Šimon Dolejší, který se po roční pauze vrací na slánský stadion na střídačku starších žáků a Vojta Hedvábný, ten bude působit u ročníku 2014 a v pozici trenéra brankářů společně s Milanem Tuláčkem.
Významnou komplikací začátku sezóny bude bezesporu rekonstrukce střechy zimního stadionu, která bude dokončena nejdříve ve druhé polovině září. Klub pro své týmy na toto období zajišťuje ledy na okolních stadionech, zejména v Rakovníku, Kralupech, Mělníku, Lounech a na pražské Hvězdě.
I přesto, že začátek sezóny bude z tohoto pohledu velmi náročný, věří všichni funkcionáři klubu, že nadcházející sezóna bude úspěšná!

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Vítej trenére!

Tým trenérů slánských Lvů je kompletní! Poslední tým Lva, který neznal jméno hlavního trenéra pro nadcházející sezónu byl tým...

 
Školní utkání sledovalo přes 440 žáků

31.3.2023 byl den, kdy HK LEV Slaný navštívilo největší počet fanoušků během utkání mládeže. Přes 440 žáků z nedaleké 3.ZŠ Slaný...

 
Žáci skončili na druhém místě

Sezóna je u konce a s ní i boj starších žáků o prvenství v nadstavbové skupině, které bylo do poslední chvíle s otazníkem, kdo bude...

 
Zvítězí starší žáci v nadstavbové části?
 
Áčko zvítězilo v Kralupech a čtvrfinálovou sérii vrací do Slaného!
 
Žádné utkání Lvů už vám neunikne
 
Benefiční utkání
 
Poznej starší Lvíčata
 
Výhra áčka i juniorky
 
Slánský stadion viděl povedené exhibiční utkání
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS